Veidai

2019.08.19 21:39

Katedros aikštėje įsikūrusioje studijoje LRT laidų vedėjai pristatė sezono naujienas

LRT.lt2019.08.19 21:39

„Vytautai, kodėl mane palikai? Būsi su manimi ir kitą sezoną?“ – juokais klausė LRT TELEVIZIJOS laidos „Vakaras su Edita“ vedėja, žurnalistė Edita Mildažytė savo eterio partnerio aktoriaus Vytauto Rumšo jaunesniojo, kuris naujame sezone ves ir dar vieną projektą. Nestokodami geros nuotaikos žinomi LRT veidai pristatė sezono naujienas.

Pačioje sostinės širdyje, Katedros aikštėje, įsikūrė LRT studija. Čia iki ketvirtadienio kuriama rekordinė 20 m ilgio ir 17 m aukščio radijo imtuvų instaliacija, vyks tiesioginės radijo ir televizijos transliacijos, bus pristatomas naujasis LRT sezonas, o penktadienį, kai bus minimas Baltijos kelio 30-metis, renginių savaitę pabaigs šventinis koncertas

Pirmadienio vakarą studijoje apsilankė ir televizijos žiūrovų jau pamėgti LRT veidai.
Jau nuo spalio mėnesio LRT eteryje – projektas „Šok su žvaigžde“, kuriame ant parketo suksis net dvylika dalyvių.

Viena jų – atlikėja Paula Valentaitė. Ją žiūrovai galės išvysti ir seriale „Bloga mergaitė“. Praėjusiame sezone serialas buvo rodomas portale LRT.lt, tačiau nuo naujo sezono jis keliasi į LRT televiziją ir bus rodomas nuo pirmojo sezono.

Devyiolikmetė Paula – jauniausia projekto „Šok su žvaigžde“ dalyvė. „Labai džiaugiuosi, kad galiu būti dalimi tokių kokybiškų ir puikių naujojo sezono projektų. Žinoma, užtenka ir darbo – toliau filmuojamos naujos serialo serijos, jau pradedu ruoštis ir šokių projektui“, – pasakojo ji.

Su projekto žiūrovais kiekvieną šeštadienį nuo spalio sveikinsis ir šaunus vedėjų duetas – Gabrielė Martirosian ir Vytautas Rumšas jaunesnysis.

„Vytautai, kodėl mane metei? Ar dar būsi su manimi ir kitą sezoną?“ – savo juokais savo partnerio klausinėjo Edita Mildažytė.

„Esu ištikimas jums Edita. Aš tik truputį. Esu tikras, kad ir kitame sezone mudviejų laukia daug puikių „Vakaras su Edita“ laidų“, – patikino Vytautas Rumšas jaunesnysis, naujame sezone vesiantis net du LRT TELEVIZIJOS projektus.

Dar viena sezono naujiena – iš LRT PLIUS kanalo į LRT TELEVIZIJĄ persikelia laida „Daiktų istorijos“ ir charizmatiškasis jos vedėjas Saulius Pilinkus. „Pažadu visiems, kad bus dar keliolika kartų geriau“, – sakė jis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.