Naujienų srautas

Veidai2019.08.17 14:09

Seriale „Kostiumuotieji“ – šmaikšti užuomina apie karališką Meghan Markle gyvenimą

LRT.lt 2019.08.17 14:09

Buvusi amerikiečių aktorė, o dabar britų karališkosios šeimos narė Meghan Markle seriale „Kostiumuotieji“ (angl. Suits) nebesirodo jau pusantrų metų, bet kūrybinė grupė jos nepamiršta. Naujausioje serijoje tarp eilučių prabilo ir apie tikrąjį jos gyvenimą.

M. Markle paskutinį kartą seriale „Kostiumuotieji“ buvo matyta finalinėje 7-ojo sezono serijoje, o kūrėjai ją prisiminė įpusėjus 9-ajam sezonui, rašo people.com.

M. Markle, kuri seriale vaidino advokatų kontoros darbuotoją Rachel Zane, paskutinis pasirodymas ekrane panašus į tolimesnius jos realaus gyvenimo įvykius.

Seriale „Kostiumuotieji“ ji ištekėjo už savo kolegos Mike Rosso, kurį vaidina aktorius Patrickas J. Adamsas, ir išsikraustė į Sietlą kurti nuosavos advokatų kontoros. Realybėje palikusi serialą M. Marke ištekėjo už Didžiosios Britanijos princo Harry.

Naujausiame JAV rodytame serialo epizode M. Rossas buvo paklaustas, kaip gi laikosi Rachel. Teisininko atsakymas leidžia manyti, kad aktorius kalba ne apie personažą, o apie tikrąją M. Markle: „Gerai. Iš tiesų, jeigu papasakočiau, kaip gerai, tikriausiai nė nepatikėtum.“

Buvusi amerikiečių aktorė M. Markle ne tik sėkmingai įsiliejo į britų karališkąją šeimą, bet ir su princu Harry gegužės 6-ąją susilaukė pirmagimio, o rugpjūčio pradžioje pasirodė britiškasis žurnalo „Vogue“ rudens numeris, kurio kviestine redaktore ji tapo.

Serialas „Kostiumuotieji“ pirmadieniais–ketvirtadieniais 23.00 val. rodomas ir per LRT TELEVIZIJĄ (arba bet kuriuo patogiu laiku pasirinkus pavėluoto žiūrėjimo funkciją).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi