Veidai

2019.08.16 20:16

Gimtadienį švenčianti Madonna jaučiasi baudžiama dėl savo amžiaus

LRT.lt2019.08.16 20:16

Apie savo amžių ar artėjančią senatvę legendinė atlikėja Madonna išmoko nebegalvoti. Tačiau rugpjūčio 16-ąją mininti 61-ąjį gimtadienį moteris sako, kad įžengusi į septintąją dešimtį, dėl savo amžiaus pasijuto baudžiama visuomenės.

„Dėl įvairių priežasčių žmonės mane visuomet norėjo užtildyti. Vieniems atrodo, kad aš nepakankamai graži, kitiems – kad nepakankamai gerai dainuoju, kad man trūksta talento, nesu pakankamai ištekėjusi ar esu nepakankamai jauna. Dabar kovoju su diskriminacija dėl amžiaus – atrodo, kad esu baudžiama už tai, kad tapau šešiasdešimtmete,“ – neseniai duotame interviu žurnalui „Vogue“ sakė Madonna.

„New York Times“ ji prisipažino, kad anksčiau apie savo amžių galvojo per daug: „Per daug galvojau ir apie tai, kad senstu. Tačiau supratau, kad reikia tiesiog gyventi savo gyvenimą. Negalima leisti visuomenei daryti įtakos – visuomenė negali versti jaustis blogai dėl to, kad metai bėga.“

Ryški ir charizmatiška atlikėja atmeta bet kokį aplinkos spaudimą ir patikina niekada nesureikšminusi aplinkinių nuomonės bei nepaisiusi autoritetų.

„Taip yra todėl, kad niekas kitas nedaro to, ką darau aš. Skamba net kiek gąsdinančiai. Ir nors už laisvę kovojusios Simone de Beauvoir ar Angela Davis atrodo įkvepiančios, jos neturėjo vaikų.

Aš – vieniša šešių vaikų motina, kuri stengiasi būti kūrybinga, reikšti savo politinę poziciją, nori būti girdima ar pan. Niekas kitas nedaro to, ką darau aš, jie gyvena kitaip“, – svarstė atlikėja.

Beje, ji ir pati sutinka, kad kai kuriais aspektais išties gali pasirodyti pernelyg senamadiška. Pavyzdžiui, savo trylikamečiui sūnui Davidui ji neleidžia naudotis mobiliuoju telefonu.

„Darysiu viską, kad telefoną jis gautų kuo vėliau. Jau padariau klaidą su vyresniaisiais. Būdami trylikos jie gavo išmaniuosius ir taip mūsų santykiai nutrūko. Ne visiškai, tačiau technologijos tapo didžiule jų gyvenimo dalimi. Jie, kaip ir daugelis, pradėjo lyginti save su kitais, esančiais internetinėje erdvėje. Manau, kad tai kenkia jų tobulėjimui“, – kalbėjo atlikėja.

Beje, žinoma moteris, kaip ir mes visi, turi fobijų. Madonną kankina brontofobija – ji paniškai bijo griaustinio.