Veidai

2019.08.12 17:00

Sūnaus susilaukęs Marius Povilas Elijas Martynenko: tapsiu jam tokiu tėvu, kokio pats neturėjau

Agnė Kibildaitė, LRT.lt2019.08.12 17:00

Aktoriaus ir rašytojo Mariaus Povilo Elijo Martynenko šeima šiuo metu išgyvena gražiausias akimirkas gyvenime. Vaikinas su žmona Aušra susilaukė sūnaus, kuriam suteikė hebrajišką vardą – Emanuelis. Beje, ligoninėje, kurioje gimė Emanuelis šiuo metu vis dar gydosi ir pats M. P. E. Martynenko.

Marius Povilas Elijas portalui LRT.lt sakė, kad pirmą kartą išvydus sūnų, kojos ėmė linkti, o skruostais nuriedėjo džiaugsmo ašaros.

„Išvydęs Emanuelio akis, praradau kalbos dovaną, nors mama visuomet mane vadino kalbažmogiu. Tą akimirką žodžiais negalėjau išreikšti, kas dedasi mano širdyje. Atrodo, kad kažką panašaus esu jautęs, kai man buvo 4-eri metai ir aš pirmą kartą išvydau jūrą.

Tada man rodėsi, kad už bekraštę jūrą nieko nėra didingiau ir gražiau, o dabar lygiai tokiomis pat akimis aš žvelgiu į savo sūnų Emanuelį“, – jaudulio neslėpė pašnekovas.

Neseniai susituokusi pora pirmagimiui sūnui suteikė hebrajišką Emanuelio vardą.

„Ilgai galvojome, kokį vardą duoti savo sūnui. Šis vardas reiškia „Dievas su mumis“ ir skamba, kaip gražiausia gyvenimo melodija“, – LRT.lt portalui sakė M. P. E. Martynenko.

Nors nuo vaikystės pirmojo tipo cukriniu diabetu sergantis M. P. E. Martynenko dar visai neseniai dėl ligos komplikacijų atsidūrė ligoninėje, tačiau nepaisydamas savo silpnos sveikatos, stengėsi palaikyti kitame tos pačios ligoninės skyriuje esančią žmoną Aušrą.

„Mano žmona be galo stipri. Ji atsisakė nuskausminamųjų, nes gimdyti norėjo vien tik savo jėgomis. Nors šiuo metu pats guliu endokrinologijos skyriuje, tačiau radęs laisvą sekundę skubėdavau į gimdymo skyrių palaikyti savo žmonos. Ir lemtingąją minutę buvau šalia Aušros“, – sakė M. P. E. Martynenko.

Pašnekovas patikino, ši diena – laimingiausia jo gyvenime. Dabar vaikinas tikisi, kad sugebės būti kiek įmanoma gyvybingesnis dėl savo sūnaus, kad taptų jam tokiu tėvo pavyzdžiu, kokio pats neturėjo vaikystėje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt