Veidai

2019.08.12 07:01

Gabrielė Martirosian sulaukia tik tokių pasiūlymų, kuriems nereikia sakyti „ne“

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“2019.08.12 07:01

„Aš darau tik tai, kas man labai patinka. Sulaukiu tik tokių pasiūlymų, kuriems visada sakau „taip“. Turbūt ateis laikas, kai reikės išmokti pasakyti ir „ne“. Kol kas tai sudėtinga, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ sakė Gabrielė Martirosian.

Laidų vedėja, modelis G. Martirosian veiklos trūkumu skųstis negalėtų. Jos balsą girdi LRT RADIJO klausytojai. Šįmet ji išbandė ir naują aktorės amplua, kurį pasiūlė lietuviško filmo „Vestuvės: importinis jaunikis“ kūrėjai. Tiesa, filmavimo darbai jau artėja prie pabaigos, o filmo premjera kino gerbėjų laukia kitais metais.

„Labai įdomi patirtis. Pasiūlymas atlikti didelį vaidmenį kine man buvo netikėtas. Tikiuosi, kad su šia užduotimi susitvarkiau“, – kalbėjo G. Martirosian, kuri filme kuria nuotakos vaidmenį.

Ji neslepia, kad filmavimo aikštelėje būta ir kuriozinių situacijų, tačiau darbas jame dėkingas tuo, kad visada galima pakartoti dublį. Ko neįmanoma padaryti dirbant tiesioginiame televizijos eteryje ar vedant renginį. G. Martirosian prisiminė neseniai nutikusį nuotykį, kai likus 5 minutėms iki lipimo ant scenos suplyšo jos vilkėta suknelė.

„Tiesiog išsiskėtė suknelės nugaroje buvęs užtrauktukas. Man jau reikia lipti scenos, koncertas tiesiogiai transliuojamas, minia žiūrovų, o aš stoviu su suplyšusia suknele, kuri yra užstrigusi ir jos negaliu nusivilkti. Tuomet bėgau per visas patalpas ir prašiau, kad kas nors man ją užsiūtų čia ir dabar. Tokių nenumatytų situaciją nutinka nuolat“, – šypsojosi G. Martirosian.

Kitame LRT TELEVIZIJOS sezone ji kartu su Vytautu Rumšu jaunesniuoju ves pagal originalų BBC formatą kuriamą projektą „Šok su žvaigžde“. G. Martirosian patikino, kad šokiai yra vienas iš jos pomėgių. Kadaise savo malonumui ji netgi lankė pramoginių šokių pamokas.

„Pomėgių iš tiesų turiu daug. Tačiau kai turiu laisvą minutę dažniausiai į rankas čiumpu knygą. Kai studijavau lietuvių filologiją, mano darbo stalas būdavo sukrautas knygomis, nes to reikalavo studijos. Po to nuo skaitymo turėjau pertrauką, o dabar vėl skaitau su malonumu. Skaitymas plečia žmogaus akiratį ir ugdo sąmoningumą“, – sakė G. Martirosian.

Nepaisant veiklų gausos, moteris randa laiko ir atostogoms. Ji dažniausiai atostogauja Lietuvoje, o vasarą kiekvienais metais vyksta į pajūrį.

„Man visai nesvarbu, ar lyja, ar pučia vėjas, ar šviečia saulė, aš vasarą noriu atostogauti Lietuvoje. Čia praleidau ir šią“, – patikino G. Martirosian.

Daugiau G. Martirosian minčių – laidos įraše (nuo 05.48 min.):

„Labas rytas, Lietuva“ I dalis. Gabrielė Martirosian: sulaukiu tik tokių pasiūlymų, kuriems norisi sakyti „taip“
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt