Naujienų srautas

Veidai2019.08.09 11:40

Aviacijos šventėje koncertuosianti Monique – apie mistišką lėktuvų galią ir beprotišką svajonę

LRT.lt 2019.08.09 11:40

„Mano sąsaja gana stipri su aviacija tuo, kad net kelių dainų tekstai parašyti buvo būtent skrendant lėktuvu į Londoną ir Italiją. Man lėktuvas apskritai toks romantizuotas dalykas“, a – sako atlikėja Monique, kuri šeštadienį, rugpjūčio 10 d. koncertuos S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome Kaune vyksančioje aviacijos šventėje.

Pasak Monique, lėktuvas gali būti metafora greitam ir tolimam pabėgimui nuo kažko, kas slegia, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Tai dainose visada labai jautriai paliečia. Vienos mėgstamiausių dainų taip pat susijusios su skrydžiu, erdve, laisve – „Fly me to the moon“, „Turbulence“ arba „Wind beneath my wings“, – teigia Monique.

Žinoma dainininkė šypsodamasi patvirtina – ji yra adrenalino entuziastė.

„Esu šokusi parašiutu ir tai vis dar naudoju kaip geriausią savo kozirį, kai reikia papasakoti ką nors esktremalaus apie save arba apginti savo kaip adrenalino mėgėjos vardą. Tai neabejotinai yra vienas įsimintiniausių mano gyvenimo įvykių“, – sakė Monique.

Kauno aviacijos šventėje publiką geriausiais savo kūriniais lepinsianti atlikėja atvira – su geležiniais dangaus paukščiais ji sieja ir vieną iš savo troškimų.

„Svajonę turiu – kada nors pamėginti papilotuoti lėktuvą simuliacijoje. Būtų beprotiškai įdomu”, – sakė Minoque.

Kelias dešimtis neįtikėtinų, drąsių ir ypatingų įgūdžių reikalaujančių pasirodymų rugpjūčio 10 d. Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome išvys tie, kas nuspręs šio savaitgalio popietę skirti tradicinei aviacijos šventei. Antrą pagal dydį Lietuvos miestą drebinsianti oro šventė pretenduoja tapti vienu įspūdingiausių šios vasaros renginiu.

Jo pasididžiavimu taps legendiniais vadinamų orlaivių „AN – 2“ europinis sąskrydis, prasidėjęs kelios dienos iki aviacijos šventės – rugpjūčio 8 – ąją. Vienas iš keturias dienas truksiančio, aviacijos pasauliui svarbaus įvykio tikslų, pasak jo organizatorių, yra pademonstruoti atgyjantį ir besikeičiantį S. Dariaus ir S. Girėno aerodromą kolegoms iš svetur. Prieš dvejus metus jame atlikti kilimo-tūpimo tako remonto darbai. Sezono metu kasdien čia kyla ir leidžiasi po kelis šimtus lėktuvų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi