Veidai

2019.08.08 15:08

Kuriama nauja „Vienas namuose“ versija

Culkinas pabandė įsivaizduoti, kaip jo herojus atrodytų šiandien
LRT.lt 2019.08.08 15:08

Ar įsivaizduojate, kaip šiandien atrodytų filmo „Vienas namuose“ pagrindinis herojus, su įsilaužėliais kovojantis mažasis Kevinas? O Keviną kadaise jau vaidinęs Macaulay Culkinas įsivaizduoja. Sužinojęs, kad „Disney“ ketina kurti naują filmo versiją, aktorius pasidalijo labai iškalbinga nuotrauka.

Kai šiemet „Disney“ kompanija įsigijo „20th Century Fox“, ji gavo ir visas teises į „Vienas namuose“ franšizę. Šią savaitę buvo pranešta, kad tuo bus pasinaudota ir bus kuriama nauja kultinio filmo „Vienas namuose“ versija, transliuojama per platformą „Disney+“.

Koks galėtų būti pagrindinis istorijos herojus Kevinas McCallisteris 2019-aisiais? Kevino vaidmenį pirmojoje filmo versijoje atlikęs 38-erių aktorius Macaulay Culkinas savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje labai vaizdingai parodė, koks, jo manymu, Kevinas būtų šiandien.

Filmo „Vienas namuose“ gerbėjai taip pat netylėjo. Panašu, kad jie nesidžiaugia, jog Kalėdų klasika tapęs filmas bus kuriamas iš naujo. „Kam gadinti klasiką?“, „Tik ne šį kartą!“ – piktinosi vieni, kiti svarstė, kad kompanija pristigo idėjų, ir stengiasi pasipelnyti iš pasiteisinusių idėjų.

Nepaisant gerbėjų pasipiktinimo, kompanija vis tiek kur naują „Vienas namuose“ versiją, tik kol kas neatskleidžia jokių su tuo susijusių detalių, rašoma digitalspy.com.

Beje, ar pamenate, kai M. Culkinas bandė prisiminti seną savo vaidmenį?