Veidai

2019.08.08 13:54

Aukcione parduotas aktorei Elizabeth Taylor priklausęs „Rolls-Royce“ automobilis

Aktorei Elizabeth Taylor (1932–2011) priklausęs žalias „Rolls-Royce“ automobilis per aukcioną Niujorke buvo parduotas už daugiau nei pusę milijono dolerių.

Niujorke įsikūrusių aukciono namų „Guernsey's“ atstovas naujienų agentūrai dpa sakė, kad aktorės gerbėjams gerai žinomas žalias „Rolls-Royce“ automobilis parduotas anoniminiam pirkėjui.

Aktorės prašymu automobilis buvo nudažytas žalia – mėgstamiausia jos spalva. Aukciono namai manė, kad šis klasikinis automobilis „Rolls-Royce Silver Cloud II“ su nudengiamu viršumi bus parduotas už keturis kartus didesnę sumą nei buvo parduotas iš tiesų.

E. Taylor automobilį gavo septintojo dešimtmečio pradžioje iš tuomečio savo vyro Eddie Fisherio. Moteriai beveik du dešimtmečius priklausė šis „Rolls-Royce“ automobilis, kol praėjusio amžiaus aštuntojo dešimtmečio pabaigoje jį nupirko kolekcininkas Karlas Kardelis.

Nors aktorei itin ilgą laiką priklausė automobilis, K. Kardelis dienraščiui „The New York Times“ sakė, kad nėra žinoma, ar aktorė išvis kada nors jį vairavo.

„Nemanau, kad Elizabeth kada nors turėjo vairuotojo pažymėjimą“, – sakė vyras.