Veidai

2019.08.08 11:05

Žiūrovų teismui atiduodamas paskutinis filmas, kuriame nusifilmavo netikėtai miręs Luke`as Perry

LRT.lt 2019.08.08 11:05

Į Lietuvos kino teatrus atkeliaujantis naujausias kino genijaus Quentino Tarantino filmas „Vieną kartą Holivude“ vadinamas viena laukiamiausių 2019 metų premjerų. Tai paskutinė juosta, kurioje nusifilmavo seriale „Beverly Hilsas, 90210“ išgarsėjęs Luke`as Perry, netikėtai miręs šių metų kovo mėnesį.

L. Perry’io duktė Sophie Perry prieš filmo premjerą „Instagram“ tinkle parašė jautrią žinutę apie paskutinį tėčio vaidmenį. Pasak jaunos moters, premjeros ji laukia su didžiuliu skausmu, kuris persipynęs su neapsakomu pasididžiavimo jausmu.

„Tėtis nekantravo imtis šio vaidmens taip, kaip vaikas nekantrauja vykti į Disneilendą. Norėčiau, kad jis dar būtų gavęs milijoną tokių vaidmenų, dėl kurių spurdėtų širdis, tačiau džiaugiuosi, kad būtent ši juosta tapo jo paskutiniu darbu.

Jis labai ja didžiavosi. Ir didžiuojasi. Labai noriu, kad jūs visi filmą pamatytumėte. Griebkite didžiulį kibirą spragėsių, pridėkite daugiau sviesto ir pasiimkite servetėlių – neabejoju, kad ne man vienai jų prireiks. Ačiū visiems, kūrusiems šią dramą ir kad išpildėte mano tėčio svajonę“, – rašė S. Perry.

View this post on Instagram

It both breaks my heart and fills it with pride at the same time, to know that this film, this little point in history, is here. My dad has never been more excited in his life than he was to be part of this. He was like a kid faced with a banana split the size of his head, or a trip to Disneyland, or I don’t even know what. I guess I imagine that he felt the same way about this project as I did getting off the plane in Malawi, or Jack may have stepping into an AEW ring the first time... I don’t know. And while I wish so greatly that my dad had a million more roles, and projects, and moments of childlike excitement... I am so proud and thankful that this got to be his last. He was proud. He is proud. And I can’t wait for you all to see it. Grab your popcorn, extra butter, and a whole lot of napkins, I’m sure I won’t be the only one sobbing ❤️ and thank you to everyone who worked on this movie for making this dream possible

A post shared by Sophie Perry (@lemonperry) on

Apie darbą su L. Perry papasakojo ir drauge vaidinę aktoriai. „Akimirksniu pajutau jo gerumą. Neslėpsiu – matyti jį drauge filmavimo aikštelėje buvo jaudinanti patirtis. Juk augau Los Andžele ir pamenu tą jausmą, kai ekrane išvydau naująjį Jamesą Deaną. Jį visi dievino, o man Luke’as buvo tikra žvaigždė“, – sakė L. di Caprio.

Jam pritarė ir B. Pittas, kuris pažinties momentą pavadino tokiu, kuomet reikėjo sau įgnybti ir pasitikrinti, ar tikrai šalia jo stovi aktorius iš pamėgto serialo „Beverly Hilsas, 90210“.

„Tai tikrai buvo jis! Pasijutau kaip vaikas saldainių parduotuvėje. Man buvo tikra garbė dirbti kartu su L. Perry. Filmavimo aikštelėje jis buvo kuklus, nuostabus ir visiškai pasišventęs darbui“, – pasakojo B. Pittas.

Liūdna žinia apie 52 metų L. Perry’io mirtį pasaulį apskriejo kovo 4 dieną, garsus aktorius mirė ligoninėje, taip ir neatsigavęs po jį ištikusio insulto.

Juostoje „Vieną kartą Holivude“, kuri į istoriją įeis kaip paskutinis filmas, kuriame suvaidino L. Perry’is, režisierius pasakoja apie Holivudo „Aukso amžiaus“ pabaigą – 1969-uosius metus. Tačiau, kaip ir būdinga visoms Q. Tarantino juostoms, ši taip pat išsiskiria itin kūrybišku požiūriu ir netikėtais siužeto vingiais, o fiktyvių personažų likimai filme susipina su realiai gyvenusių žmonių istorijomis.

„Vieną kartą Holivude“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja jau rugpjūčio 16 dieną.