Veidai

2019.08.07 20:45

Internete apraudamas Dakotos Johnson tarpdantis: ne visi išvaizdos pokyčiai džiugina gerbėjus

LRT.lt 2019.08.07 20:45

„Ilsėkis ramybėje, Dakotos Johnson tarpdanti“, – panašios žinutės užtvindė socialinius tinklus po to, kai aktorės gerbėjai pastebėjo, kad ši panaikino vieną iš ryškiausių savo išvaizdos bruožų. Panašu, kad dėl savo išvaizdos išgyvenantys aktoriai kovoja su trūkumais, kuriuos gerbėjai dažniau laiko privalumais.

Aktorė D. Johnson išgarsėjo suvaidinusi filme „50 pilkų atspalvių“ ir jo tęsiniuose. Be to, aktorė ir anksčiau buvo įdomi žiniasklaidai – jos tėvai aktoriai Mellanie Griffith ir Donas Johnsonas.

Beje, kaip ir legendiniai atlikėjai Madonna ir Eltonas Johnas ar aktorius Elijah Woodas, D. Johnson taip pat turi išskirtinį išvaizdos bruožą – tarpą tarp dantų. Tiksliau, turėjo.

Kaip rašoma Time.com, rugpjūčio pradžioje aktorės gerbėjai pastebėjo, kad tarpo tarp priekinių D. Johnson dantų nebeliko.

Dantų tarpas jau buvo tapęs aktorės išskirtiniu bruožu, apie kurį „Vanity Fair“ netgi sukūrė trumpą filmuką. Jame Dakota pademonstravo, kad jos dantų tarpelyje telpa daugybė skirtingų dalykų, pavyzdžiui, banko kortelė. Mergina juokavo, kad tai vienintelis jos talentas.

„RIP. Dingęs, bet nepamirštas“, „Liūdniausia, kas galėjo nutikti. Ilsėkis ramybėje, Dakotos dantų tarpe“ – tokiais ir panašiais įrašais socialiniuose tinkluose dalijosi nusivylę Dakotos gerbėjai, su tarpdančiu atsisveikindami kaip su senu geru bičiuliu.

D. Johnson viešėdama laidoje „The Tonight Show“ prisipažino, kad ir pati liūdi dėl to, kad neliko jos tarpdančio.

„Nuo trylikos nešiojau pastovią dantų plokštelę, pritvirtintą prie vidinės dantų pusės. Kadangi pastaruoju metu skundžiausi kaklo skausmais, mano ortodontė nutarė, kad plokštelę reikėtų nuimti ir patikrinti ar mano žandikaulis prasiplėtė.

Kai tik plokštelė buvo nuimta, praėjo kaklo skausmai, o tarpdantis ėmė mažėti. Kadangi ir aš esu nusiminusi dėl netekties, tokiu metu norėčiau šiek tiek privatumo“, – juokavo aktorė.

Beje, nors kartais aktoriai kai kuriuos savo bruožus laiko trūkumais, gerbėjai dažnai galvoja kitaip. Pavyzdžiui, daugeliui patiko kiek apkūnutė „Bridžitos Džouns dienoraščio“ herojė, kurią vaidino aktorė Renee Zellweger. Kai vienoje kino premjeroje prieš penkerius metus aktorė pasirodė kiek pasikeitusi, jos gerbėjai liko nusivylę jos išvaizda.

Daugelis pamena, kad prieš operaciją aktorės akys atrodė kiek siauresnės dėl užkritusio akies voko, tad jai buvo atlikta vokų pakėlimo operacija. Gerbėjai socialiniuose tinkluose piktinosi, kad aktorė tapo nebepanaši į save ir prieš operaciją atrodė daug geriau. Tiesa, pati aktorė neigė, kad jai atlikta operacija, ir sakė, jog jos išvaizda pasikeitė dėl pasikeitusio gyvenimo būdo.