Veidai

2019.08.08 06:36

Prieš penkerius metus iš ekranų pasitraukusi Cameron Diaz viešumo ir vaidybos nepasiilgo

LRT.lt 2019.08.08 06:36

Prieš penkerius metus iš ekranų dingusi Holivudo aktorė Cameron Diaz džiaugiasi pagaliau pradėjusi gyventi savo gyvenimą ir mėgaujasi jau ketverius metus trunkančia santuoka, kurią ji vadina geriausiu jai kada nors nutikusiu dalyku, rašoma people.com.

Paskutinį kartą didžiuosiuose kino ekranuose aktorę Cameron Diaz buvo galima pamatyti 2014-aisiais filme „Annie“. Nuo savo debiuto 1994-aisiais filme „Kaukė“ iki prieš penkerius metus pasirodžiusios juostos „Annie“ aktorė nuėjo įspūdingą, dvidešimt metų besidriekiantį karjeros kelią.

„Kas yra populiarumas aš sužinojau, kai man buvo 22-eji. Taigi, prieš 25-erius metus. Žvelgdama į praeitį suprantu, kad daugiau nei pusę gyvenimo atidaviau žmonėms.

Taigi manau, kad atėjo metas, kai turėjau duoti laiko sau, laiko pagalvoti, kaip noriu sugrįžti. Jei tik nuspręsiu sugrįžti. Tačiau vaidybos nepasiilgstu“, – sakė ji interviu, publikuotame jubiliejiniame „InStyle“ žurnalo numeryje.

Aktorė neatmeta galimybės sugrįžti į kino pasaulį, bet kol kas savo dėmesį skiria kitiems dalykams. Kaip rašoma, people.com, šiuo metu aktorė skiria daug dėmesio savo savijautai, gerovei, labai daug laiko praleidžia su savo vyru Benji Madden.

Pora susituokė 2015-aisiais ir jau kelerius metus gyvena ramų gyvenimą kiek atokiau nuo gerbėjų ir vakarėlių šurmulio.

„Man gera žinoti, kad aplinkiniai nežino kiekvieno mano žingsnio. Dabar visas mano laikas priklauso tik man. Kadangi šiuo metu nevaidinu ir filmų nereklamuoju, niekam nesu įsipareigojusi ir kažką turinti daryti. Tiesiog gyvenu savo gyvenimą“, – sakė C. Diaz.

Ji netgi patikino išgyvenanti geriausius savo metus galėdama skirti daugiau laiko sau ir savo santuokai. Šiuo metu ji stengiasi sutvirtinti ryšius su artimaisiais, bičiuliais ir, žinoma, sutuoktiniu. „Ištekėti už jo buvo geriausia, kas man yra nutikę. Jis nuostabus žmogus ir puikus partneris“, – džiaugėsi aktorė.

Kaip rašoma people.com, aktorė atvira – ji nežino ar tekėdama buvo pasiruošusi santuokai, tačiau nuojauta, kad B. Maddenas yra ypatingas žmogus abejones nugalėjo.

Vis dėlto, panašu, kad aktorė nesėdi rankų sudėjusi ir jau užsimena apie naujus projektus. „Man patinka kurti, taigi dabar kuria kai ką, kas man šiuo metu yra svarbu. Kai kas jau pradėta, tačiau dar per anksti apie tai kalbėti“, – intrigavo C. Diaz.