Veidai

2019.08.07 10:29

Į Vilnių atvyksta serialo „Vikingai“ žvaigždė Georgia Hirst

LRT.lt 2019.08.07 10:29

Trečiąjį rudens savaitgalį Vilniuje lankysis žvaigždės iš visame pasaulyje populiarių kino bei televizijos projektų, viena jų – serialo „Vikingai“ gerbėjams puikiai pažįstama britų aktorė Georgia Hirst, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Puikiai žinome, kiek daug gerbėjų serialas „Vikingai“ turi Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse, tad džiaugiamės galėdami patvirtinti, kad jau šį rudenį fanai turės galimybę gyvai susitikti su viena iš pagrindinių projekto žvaigždžių – Georgia Hirst. Žinoma britų aktorė seriale įkūnijo ryškų ir charizmatišką, žiūrovų mėgstamą vikingės Torvi personažą“, – sako „Comic Con Baltics“ organizatorius Darius Krasauskas.

Kanadiečių ir airių istorinis-draminis televizijos serialas „Vikingai“ ekranus pasiekė dar 2013 metais. Tuo metu – kaip trumpos apimties, vieno sezono projektas. Vis dėlto, sulaukęs didelės sėkmės, serialas buvo pratęstas antrajam, o vėliau – dar keturiems sezonams. Šeštasis ir paskutinysis „Vikingų“ sezonas baigėsi šių metų žiemą.

„Georgia Hirst įkūnijo ryškų, drąsų ir kartais net kiek bebaimį personažą, kuris, neabejotinai, yra vienas iš fanų favoritų viso serialo metu. Aktorės vaidinama stipri kovotoja Torvi žiūrovams buvo matoma nuo antrojo sezono iki pat serialo pabaigos. Tai viena iš daugiausiai epizodų seriale turėjusių veikėjų“, – sako D. Krasauskas.

Anot jo, įdomu tai, kad „Vikingų“ kūrimo procesas ir užkulisiai G. Hirst yra žinomi geriau, nei bet kuriam kitam serialo aktoriui. „Ji nėra vienintelė žinoma kino pasaulio asmenybė savo šeimoje. Jos sesuo Maude Hirst taip pat yra garsi, „Vikingų“ seriale Helgos personažą vaidinusi aktorė. Tuo tarpu aktorės tėvas – Michael Hirst – yra serialo „Vikingai“ autorius ir kūrėjas, garsus kitų kino bei televizijos projektų scenaristas“, – pasakoja organizatorius.

Tiesa, Torvi vaidmuo „Vikinguose“ – tai ne vienintelis G. Hirst įkūnytas personažas. Taip pat aktorė žinoma už vieną pagrindinių vaidmenų, atliktų 2018-aisiais metais pasirodžiusiame siaubo filme „Ravers“.

„Tai talentinga ir charizmatiška aktorė, kuri vaidybos mokėsi prestižinėje, aukščiausio lygio aktorystės mokykloje „Drama Centre“, Londono menų universitete. „Drama Centre“ absolventų sąraše yra tokie garsūs aktoriai kaip Tom Hardy, Pierce Brosnan, Russel Brand, Paul Bettany ir dar daugelis kitų, mums puikiai žinomų vardų“, – sako D. Krasauskas.

Susipažinti su aktore gyvai, pabendrauti, kartu nusifotografuoti ar gauti G. Hirst parašą fanai galės rugsėjo 21-22 dienomis populiariosios kultūros renginio „Comic Con Baltics 2019“ metu, „Litexpo“ parodų rūmuose, Vilniuje.