Veidai

2019.08.04 10:40

Sasekso hercogienė Meghan gimtadienį švenčia be karališkos pompastikos

LRT.lt2019.08.04 10:40

Jaukiai ir ramiai rugpjūčio 4-ąją Sasekso hercogienė Meghan švenčia 38-ąjį gimtadienį. Karališkos puotos nebus – hercogienė planuoja dieną praleisti su princu Harry, ir jų pirmagimiu Archie, praneša harpersbazaar.com.

Šia proga princas Harry savo ir žmonos bendroje „Instagram“ paskyroje pasidalijo Meghan nuotrauka ir šiltais žodžiais.

„Smagaus gimtadienio mano neįtikėtinai žmonai. Ačiū, kad prisijungei prie manęs šiam nuostabiam nuotykiui. Su meile Harry“, – rašoma socialiniame tinkle.

Beje, kai kurie turi savo nuomonę, kodėl Meghan nusprendė švęsti tik su šeima. Kaip rašoma cosmopolitan.com, hercogienei surengtos itin prašmatnios kūdikio sutiktuvės papiktino nemažai žmonių ir netgi buvo vadinamos visiška viešųjų ryšių nesėkme.

Po tokio brangaus vakarėlio, kukli ir privati gimtadienio šventė su pačiais artimiausiais yra geriausias pasirinkimas.

LRT.lt primena, kad dar liepos pradžioje pranešta, kad Karalienė ketina Meghan pakviesti šventinės arbatėlės bei gimtadieniui užsakė specialų tortą. Be to, kiekvieną vasarą karalienė Elžbieta II vyksta į savo namus Balmore, Škotijos aukštumose, kur leidžia atostogas.

Nors paprastai prisijungti pakviečiama visa karališkoji šeima, karalienė rengia šį tą ypatingo ir tikisi, kad princas Harry ir Meghan Markle su sūnumi negalės atsispirti jos pasiūlymui, rašoma vanityfair.com.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.