Naujienų srautas

Veidai2019.08.03 18:57

Meniškos prigimties atlikėja Iglė laisvalaikiu atsipalaiduoja programuodama

„Po atostogų Turkijoje iš naujo įsimylėjau Lietuvą, nežinau, ar galėčiau gyventi kur nors kitura“, – sako atlikėja Iglė Bernotaitytė, dažnai koncertuojanti įvairiuose šalies miestuose. Ji džiaugiasi, kad vasarą netrūksta darbų, o laisvalaikiu atsipalaiduoti padeda ganėtinai neįprasti pomėgiai.

Prieš trejetą metų laimėjus vieną muzikinį televizijos projektą, Iglės gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis.

„Nepasakyčiau, kad tie metai buvo labai lengvi. Nors ir svajojau apie pramogų pasaulį, tikrai nemaniau, kad mano svajonė taip greitai išsipildys. Žinoma, džiaugiuosi, kad mano pastangos buvo įvertintos, tačiau teko susidurti ir su tam tikrais sunkumais.

Teko susidurti su žmonių skleidžiamomis neigiamomis emocijomis. Taip pat supratau, kad pramogų pasaulis nebūtinai toks, koks atrodo. Per televiziją matai vieną, o realybėje yra šiek tiek kitaip“, – portalui LRT.lt pasakoja mergina.

Vos šešiolikos išgarsėjusi Iglė prisimena, kad prasidėjusią karjerą lydėjo abejonės ir tam tikri išbandymai: „Ar esu ne per jauna? Ar laiku įžengiau į pramogų verslą? Persirgau ir žvaigždžių liga, išgyvenau ir etapą, kuomet galvoje sukosi mintys, kad esu niekas, kad esu nereikalinga ant scenos. Visokių etapų būta, bet galiausiai supratau, kad šiandien sunku, tačiau rytoj galbūt bus lengviau.“

Nors Iglės tėvai svajojo, kad dukra studijuotų, o muzika galbūt bent jau kol kas nebūtų pagrindinė jos veikla, atlikėja džiaugiasi, kad ir tada, kai buvo sunku, ji jautė šeimos palaikymą. „Labai padėjo Tadas (atlikėjas T. Juodsnukis – LRT.lt). Jei ne jis, nežinau, kur būčiau šiandien“, – apie savo vaikino palaikymą pasakoja I. Bernotaitytė.

Mergina džiaugiasi, kad ilgesnės pertraukos vėl pristato naują dainą ir jau galvoja apie naujus projektus. Ji džiaugiasi, kad vasarą užtenka ir koncertų, ir laisvalaikio. Nors mėgsta ilgiau pamiegoti, turėdama laisvo laiko gulinėti ant sofos ji sakosi nemėgstanti.

„Nepatinka nieko neveikti, todėl turėdama laisvo laiko piešiu arba programuoju. Yra tokia programėlė, kurioje suvedinėjant tam tikrus kodus galima sukurti įvairius vaizdinius. Nors tai reikalauja nemažai darbo, man tai puikus poilsis ir savotiškas hobis. Žinoma, dabar nemažai keliauju po Lietuvą. Kadangi dabar turime šunytę Bela ir jai norisi ir ją pasiimti kartu, kad ir ji pasimėgautų įvairiais vaizdais bei kvapais“, – portalui LRT.lt pasakoja Iglė.

Koncertuodama ji aplanko daugybę Lietuvos miestų ir sako, kad po atostogų Turkijoje Lietuvą pamilo iš naujo. „Supratau, kad kiekvienas miestelis labai gražus ir savitas. Jei man pasakytų, kad turiu karaustytis gyventi į užsienį, būtų labai skaudu“, – šypsosi Marijampolėje gimusi ir augusi mergina.

Nauja Iglės daina, o taip pat pokalbis apie duetą su kitu marijampoliečiu, atlikėju Sauliumi Prūsaičiu ir artimiausius planus su T. Juodsnukiu išleisti naują dainą – žiūrėkite LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ – vaizdo įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi