Veidai

2019.08.03 16:16

Svajonės kaina: norėdamos didesnės šeimos turėjo nueiti nelengvą kelią

LRT.lt2019.08.03 16:16

Nuotrauka, kurioje matyti nėštukės pilvukas, pasidalijusi aktorė A. Hathaway, išreiškė palaikymą šeimoms, susiduriančiomis su sunkumais norėdamos susilaukti vaikelio. Ji prisipažino, kad ir pačios kelias nebuvo lengvas. Kai kurios A. Hathaway kolegės taip pat yra pasidalijusios skaudžia patirtimi.

Aktorė A. Hathaway savo socialiniame tinkle pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti apvalėjantis nėštukės pilvukas – aktorė laukiasi antrosios atžalos. Panašu, kad aktorė norėjo ne tik pasidalyti džiaugsmu, bet ir palaikyti šeimas, kurios susiduria su nevaisingumu ar įvairiais sunkumais, dėl kurių joms sunku susilaukti vaikelio.

„Tai ne dėl filmo... O jei rimtai, visi, kurie susiduria su nevaisingumu ar patiria pragarą negalėdami pastoti, žinokite, abiejų nėštumų metu mano kelias taip pat nebuvo tiesus. Siunčiu jums meilės“, – savo socialiniame tinkle rašo aktorė, su vyru Adamu Shulmanu auginanti trejų metų sūnų Johnataną, kuris už kelių mėnesių turės brolį ar sesę.

Prieš kelias dienas interviu su „Associated Press“ aktorė prisipažino, kad nėštumo džiaugsmas yra tik šviesioji dalis to, ką ji patyrė norėdama susilaukti vaikelio.

„Neturiu stebuklingos lazdelės, kuria mostelėjau ir pastojau. Vis kas daug sudėtingiau. Kelias, kuris veda link svajonės gali būti labai skausmingas, kupinas abejonių savimi ir noro atsiskirti nuo visų. Ir aš tą kelią praėjau“, – kalbėjo aktorė, norėdama paraginti kitas šeimas, patiriančias panašias patirtis neužsidaryti ir nesijausti vienišais.

Ji sako, kad dalydamasi savo nuotrauka siekė atkreipti sunkumus patiriančių moterų dėmesį ir pasakyti joms, kad jos nėra vienos, rašoma people.com.

A. Hathaway ne vienintelė garsi aktorė, susidūrusi su panašiais sunkumais. Kelios žinomos moterys prisipiažino, kad yra patyrusios persiledimą. Viena tokių – atlikėja Mariah Carrey, kuri persileido ir turėjo pradėti gydymą, po kurio susilaukė dvynių.

Panašia patirtimi viename interviu pasidalijo ir aktorė Sarah Jessica Parker. Gimus pirmagimiui, prasidėjo S. J. Parker sunkumai, ji sužinojo, kad antra kartą pastoti pačiai gali ir nepavykti.

„Neapsimetinėsiu. Jei būčiau galėjusi vaikelį išnešioti pati, nebūčiau kreipusis į surogatinę motiną“, – viename interviu aktorė atvirai prisipažino, kodėl jos dvynius pagimdė surogatinė motina. Aktorė bandė pastoti dirbtinio apvaisinimo būdu, tačiau nesėkmingai.

Apie persileidimą ir sunkumas susilaukti vaikelio ne kartą kalbėjo ir aktorė Nicole Kidman. Ji nuėjo sunkų kelią ir šiandien yra keturių vaikų mama: dviejų įvaikintų vaikų, dukros, kurią išnešiojo pati ir jaunėlės, kurią išnešiojo ir pagimdė surogatinė motina.

Buvusio JAV prezidento Baracko Obamos žmona Michelle atvirai papasakojo apie „pasimetimą ir vienatvę“, kai kiek daugiau nei prieš 20 metų buvo patyrusi persileidimą. M. Obama tai pat prisipažino, kad savo dukterų – 17 metų Sashos ir 20-metės Malia – jiedu su vyru susilaukė po dirbtinio apvaisinimo procedūrų.

„Jaučiausi lyg būčiau pralaimėjusi, nes nežinojau, kokie dažni yra persileidimai – juk mes apie juos nekalbame, – atvirai pasakojo buvusi pirmoji JAV ponia viename interviu ABC laidoje „Good Morning America“.

Apie savo sunkias patirtis taip pat yra kalbėjusi Celine Dion, aktorės Courtney Cox Arquette, Elizabeth Banks, modelis Tyra Banks ir kitos žinomos pasaulio moterys.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.