Veidai

2019.08.02 14:25

Mikutavičius ir Stašaitytė prisiminė „Tangomanijos“ laikų pokštus: giminės pyko negavę kvietimo į jų vestuves

LRT.lt2019.08.02 14:25

Muzikiniame pokalbių šou „Vakarėja su Martynu Starkumi“ – žmonės, su kuriais laidos vedėjas dirbo ilgus metus. Studijoje apsilankys Marijus Mikutavičius, Saulius Urbonavičius-Samas ir Asta Stašaitytė, taigi, žiūrovų laukia atviri ir šypseną keliantys pokalbiai.

Penktadienio, rugpjūčio 2-osios vakarą, žiūrovų laukia dar viena linksma „Vakarėja su Martynu Starkumi“ laida. Pagrindinis jos svečias – dainų autorius, atlikėjas, žurnalistas, TV laidų vedėjas M. Mikutavičius. Jis pasakos, kad vienu svarbiausių savo gyvenimo projektų vadina koncertus, į kuriuos susirenka didelės minios žmonių.

„Kai jauti, kad žmonės laimingi ir tu esi laimingas, emociškai mėgaujiesi akimirka. Emociškai tai yra labai didelis dalykas. Tuo metu tu esi žvėriškai laimingas, laimingiausias žmogus pasaulyje“, – sakys M. Mikutavičius.

Dainininkas teigs, kad gyvenime jam labai patinka netikėtumai, šioks toks chaosas ir dalis ekspromto, kai ne viskas būna apgalvota. Todėl koncertuose nutinkančios nesuplanuotos situacijos jo negąsdina.

„Labiau jaudiniesi dėl fizinės kondicijos. Ar nesusirgsi, ar neužkimsi, ar neatsitiks taip, dėl ko funkcionaliai negalėsi atlikti savo darbo. O šiaip, kad kažkur nata ne ten bus – koks skirtumas. Aš nesu tas, kuris po koncerto rėkia bosistui, kad kažkurioje dainoje grybą supjovei“, – pasakos hitų autorius.

Laidoje bus prisimintos M. Mikutavičiaus vaikystės išdaigos, paauglystės akimirkos, karjeros pradžia. Didžiausią nostalgiją sukels laidos „Tangomanija“ archyviniai laidų kadrai, kuriuose – S. Urbonavičius-Samas, M. Mikutavičius ir M. Starkus. Prie vyriškos kompanijos prisijungs ir TV laidų vedėja Asta Stašaitytė. „Šiuos dalykus prisimenu su šypsena“, – sakys M. Mikutavičius.

„Vakarėja su Martynu Starkumi“ bus prisimintos Astos ir Marijono „vestuvės“. Tuo metu vestuvinė garsenybių fotosesija sukėlė didžiulę susidomėjimo bangą pramogų pasaulyje. Ir nors tai buvo pokštas, tačiau atsirado tokių, kurie patikėjo šia sąjunga. A. Stašaitytė pasakos, kad buvo net giminių, kurie įsižeidė negavę pakvietimo į vestuves.

Muzikinis šou „Vakarėja su Martynu Starkumi“ kiekvieną penktadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.