Veidai

2019.08.01 14:22

Komiškos scenos filmavimas aktorei Dovilei Kundrotaitei galėjo baigtis nelaime

LRT.lt 2019.08.01 14:22

Veikiausiai ne kartą girdėjote istorijų, kaip aktoriai rizikuoja dėl savo vaidmens. Panaši nutiko ir aktorei Dovilė Kundrotaitei, kai ši filmavosi romantinėje komedijoje „Vestuvės“. Pagrindinio vaidmens atlikėja niekada nepamirš, kaip su nuotakos suknele įmesta į ledinį vandenį ėmė grimzti žemyn.

Jau po savaitės pasirodys pirmasis režisieriaus Vyganto Bachmackij ilgametražis filmas „Vestuvės“.

Filme vos keletą mėnesių pažįstami Laura ir Edgaras ruošiasi vestuvėms. Būsimu žentu nepatenkintas Lauros tėvas Oskaras, korumpuotas politikas, nori pagerinti savo įvaizdį, leisdamas dukrai tekėti už paprasto berno, todėl neprieštarauja vestuvėms, nors jau svajoja apie skyrybas, rašoma pranešime spaudai.

Nuotaką vaidina jauna aktorė Dovilė Kundrotaitė, atskleidusi, kad filmuojantis netrūko dramos, teko patirti nemenkų nuotykių bei išbandymų.

„Labiausiai įsiminė filmavimai, kai mane meta į ežerą su vestuvine suknele.
Repeticijos vyko balandžio mėnesį, buvo labai šalta, tad repetavome su hidrokostiumais. Šios scenos man vilkint sunknelę taip ir neišbandėme.

Atėjus filmavimo dienai, pasipuošiau prancūzų dizainerio siūta, rankų darbo vestuvine suknele, aukštakulniais. Pamenu, pradėjome vaidinti ir mane įmetė į vandenį. Jis tiesiog ledinis. Staiga supratau, kad mano suknelė prisigėrė vandens ir ėmė tempti mane žemyn. Galvoje sukasi mintys – gadinti dublį ar vaidinti toliau. Ši akimirka labiausiai įsiminė“, – pasakoja aktorė.

Kritimo į vandenį scena yra ir filmo anonse:

Filme taip pat vaidina „Sidabrinių gervių“ laimėtojai ir nominantai Vytautas Kaniušonis, Giedrius Savickas, Darius Meškauskas, Marius Repšys, žinoma atlikėja, dainų kūrėja Monika Liu bei nauja jaunų aktorių karta.