Veidai

2019.07.27 12:57

Privačius renginius atsisakantis vesti Giedrius Savickas naujoje komedijoje vaidina vestuvių vedėją

LRT.lt 2019.07.27 12:57

30 tūkst. dirbtinių gėlių, 7 tūkst. eurų vertės, prancūzų dizainerio siūta, rankų darbo vestuvinė suknelė, su kuria aktorė šoko į vandenį, balti „Tesla“ automobiliai ir milžiniški dekoracijų kiekiai — visa tai buvo panaudota kuriant pasakiškas vestuves netrukus kino teatruose pasirodysiančioje lietuviškoje komedijoje „Vestuvės“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Tai pirmasis režisieriaus Vyganto Bachmackij ilgametražis filmas.

Filme vos keletą mėnesių pažįstami Laura ir Edgaras ruošiasi vestuvėms. Būsimu žentu nepatenkintas Lauros tėvas Oskaras, korumpuotas politikas, nori pagerinti savo įvaizdį, leisdamas dukrai tekėti už paprasto berno, todėl neprieštarauja vestuvėms, nors jau svajoja apie skyrybas.

Skirtingų socialinių sluoksnių šeimos, vos susitikusios, ima konfliktuoti, o jaunavedžiai pamažu ima suvokti, kad beveik nepažįsta vienas kito.

Jaunosios tėvą įkūnijo Vytautas Kaniušonis, laimėjęs „Sidabrinę gervę“ už pagrindinį vaidmenį gausiai apdovanotame Igno Jonyno filme „Lošėjas“.

Vienas populiariausių šalies aktorių Giedrius Savickas kategoriškai atsisakantis vesti įmonių bei privačius renginius, filme mielai tapo vestuvių vedėju.

„Vestuvėse“ sutiksime ir Darių Meškauską, Marių Repšį, dainininkę Moniką Liu. Specialiai sukurti ryškaus jaunikio motinos vaidmens iš JAV atskrido ten jau 30 metus gyvenanti Dainora Tautavičiūtė.