Veidai

2019.07.26 15:25

Saulių Prūsaitį su žmona suvedė švarkas: norėjo pasipuošt, o gavo daug daugiau

LRT.lt2019.07.26 15:25

„Nenorėčiau ant scenos pasirodyti su paprastai drabužiais“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje„Vakarėja su Martynu Stakumi“ penktadienio vakarą, liepos 26-ąją, atskleis atlikėjas Saulius Prūsaitis. Jis papasakos, kad už ryškų įvaizdį yra dėkingas žmonai, dizainerei Agnei Kuzmickaitei, kurią sutiko norėdamas gražaus sceninio švarko.

Pagrindinis laidos svečias – hitų autorius, vienas populiariausių šių dienų atlikėjų S. Prūsaitis. Kiekvieną vasarą jis klausytojams pristato po dainą, kurią kartą išgirdus neįmanoma pamiršti.

Laidoje dainininkas pasakos, kad vasaros dainos atsiranda žiemą: šaltuoju metų laiku norisi prie jūros, tad taip gimsta lietuvius iš proto varantys hitai.

Laidos metu bus prisiminta ir situacija, kai S. Prūsaitis koncerte turėjo pakeisti susirgusį M. Mikutavičių. Dainininkas Panevėžyje žengė į sceną vietoj savo kolegos ir gero bičiulio.

„Tokį dalyką man yra tekę patirti du kartus. Pirmas kartas buvo, kai Kastyčiui Kerbedžiui pašlijo sveikata. Jis turėjo koncertą Vilniuje, organizatoriai paskambino ir paprašė koncertuoti vietoj jo. Antras kartas buvo su Marijumi. Bet tai nereiškia, kad esu etatinis. Tai yra žvėriškai didelis iššūkis“, – kalbės S. Prūsaitis.

Dainininkas kartu su grupe atliks naujausią savo kūrinį „Namo reiks pareit“. M. Starkus pastebės, kad kiekviena daina S. Prūsaitis pasakoja skirtingą istoriją. Atlikėjas neslėps, kad jei ši daina pakartos hito „39“ sėkmę, jis bus labai laimingas.

Laidos vedėjas nepraleis progos pasiteirauti, ar S. Prūsaitis dainuodavo savo dukrai lopšines. Dainininkas sakys, kad mieliau kurdavo pasakas. S. Prūsaitis taip pat papasakos apie tai, kad jam teko įgarsinti net 50 animacinių filmų personažų. Vienas iš jų – visiems puikiai žinomo filmuko „La Troškinys“ veikėjas.

Studijoje Belmonte jis pasirodys pasipuošęs salotinės spalvos kostiumu.

Žinomas vyras juokaus, kad jo nepastebėti – neįmanoma. S. Prūsaitis prisimins, kad su savo žmona, dizainere Agne Kuzmickaite susipažino užsukęs pas ją pasisiūti švarko. Šiandien už savo įvaizdį jis dėkingas būtent jai.

„Norėjau priežasties, kad galėčiau nueiti pas savo būsimąją žmoną. Gavau švarką ir kur kas daugiau. Nenorėčiau išeiti į sceną su paprastais drabužiais. Scena yra ypatinga vieta“, – apie savo išskirtinį įvaizdį kalbės S. Prūsaitis.

Studijoje taip pat svečiuosis aktorė Ineta Stasiulytė su mylimuoju šokėju Deividu Meškausku ir atlikėjas Alanas Chošnau.

„Vakarėja su Martynu Stakumi“ – penktadienio vakarais 21 val. per LRT TELEVIZJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.