Veidai

2019.07.26 13:44

Įrašas internete sukėlė audrą: hercogienė Catherine lankosi pas plastikos chirurgus?

LRT.lt 2019.07.26 13:44

Hercogienės Catherine nuotraukomis socialiniame tinkle pasidalijęs Didžiojoje Britanijoje žinomas plastikos chirurgas sukėlė diskusijas apie tai, kad pranykusios raukšlelės – plastikos specialistų darbas. Kensingtono rūmai netruko duoti atsaką.

Žinomas Didžiosios Britanijos plastikos chirurgas Muniras Somji, „Instagram“ paskyroje pasidalijo dviem Kembridžo hercogienės Catherine nuotraukomis. Vienoje – ji atrodo pavargusi, matosi veido raukšlelės, kitoje – hercogienės oda kur kas lygesnė. Chirurgas svarstė, kad jos grožio paslaptis – botulino injekcijos.

„Pažiūrėkite į sumažėjusias kaktos raukšles. Taip pat, atkreipkite dėmesį į tai, kad vidurinė antakio dalis kiek įdubusi, o iš krašto pakilęs“, – komentare rašė gydytojas. Netrukus nuotraukos iš socialinio tinklo buvo pašalintos, o Kensingtono rūmai pasirodžiusią informaciją skubėjo paneigti.

Kensingtono rūmai teigia, kad gydytojo žinutėje pateikti neteisinga informacija, o karališkoji šeima komercinės veiklos neremia. Portalui pagesix.com pasiteiravus, ar hercogienė galėtų būti klinikos, kurioje dirba M. Somji, klientė, klinikos rinkodaros specialistė nuo atsakymo išsisuko teigdama, kad su klientais pasirašomos griežtos konfidencialumo sutartys, todėl šios informacijos teikti negalima.

Anot įrašą paviešinusio gydytojo klinikos atstovės, chirurgas hercogienės nuotraukas paviešino kaip puikų pavyzdį, kad gali padaryti injekcijos, tačiau tvirtai neteigė, kad karališkosios šeimos narė tikrai yra jo klientė.

Gydytojas Tonis Phillipsas portalui thesun.co.uk sakė, kad hercogienė odos būklę pagerinti galėjo ir be injekcijų. Tokių rezultatų, anot jo, galima pasiekti reguliariai valant, šveičiant ir tonizuojant veidą bei naudojant tinkamas kosmetikos priemones, taip pat kasdien geriant pakankamai vandens ir laikantis miego režimo.