Veidai

2019.07.25 21:45

Vaizdo įraše – ar LRT RADIJO laidų vedėjai Darius ir Gerūta gerai pažįsta vienas kitą?

LRT RADIJO laidų vedėjai Gerūta Griniūtė ir Darius Užkuraitis, rodos, yra puikus tandemas. Kartu jie veda laidas, drauge komentuoja didžiąją „Euroviziją“, šiemet duetas atsiėmė „Auksinės bitės“ apdovanojimą už partnerystę „Muzikos valandoje“. Tačiau ar tikrai kolegos gerai pažįsta vienas kitą?

Ir Gerūta, ir Darius daug dirba, drauge rengia laidas, dalijasi atostogų įspūdžiais, kartu geria kavą ir atrodo, kad drauge praleidžia nemažai laiko.

Pavasarį, kai daugelio žvilgsniai buvo nukrypę į Izraelyje vykusį „Eurovizijos“ dainų konkursą, būtent Darius ir Gerūta komentavo transliaciją LRT TELEVIZIJOS žiūrovams.

Rodos, nėra dalykų, kurių jie vienas apie kitą nežino. Nepaisant to, sumanę leistis į portalo LRT.lt pasiūlytą avantiūrą, jie nerimavo, kad vienas apie kitą žino per mažai, ir dauguma atsakymų bus klaidingi.

Kaip manote, kiek pinigų Darius galėtų išleisti kompaktinei plokštelei ir ar leistųsi į kelionę aplink Europą motociklu? Ar Gerūta gali gyventi be austrių ir kiek puodelių kavos per dieną ji galėtų išgerti?

Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus – vaizdo įraše.

„Neleisk anties“: kaip gerai vienas kitą pažįsta laidų vedėjai Darius Užkuraitis ir Gerūta Griniūtė?