Naujienų srautas

Veidai2019.07.25 06:30

LRT eteryje – šokiai kaip per BBC: ant parketo suksis būrys žvaigždžių

Į LRT nuo rudens grįžta šokių užtaisas. Pagal originalų BBC formatą kuriamame projekte „Šok su žvaigžde“ dalyvaus dvylika porų. Ant parketo jos jau repetuoja, kai kas turi ir mėgstamiausias šokius, o kai kam iš naujo tenka mokytis laikysenos.

Klausė partnerio, ar gaudys batelius

Viena iš naujojo projekto dalyvių – rytais visą Lietuvą žadinanti LRT TELEVIZIJOS ir LRT RADIJO laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė.

„Man taip smagu, kad kartais net imu nerimauti – juk šokių repeticijos ne tik malonumas, bet ir rimtas darbas. Jau visai netrukus prasidės filmavimai ir teks pademonstruoti, ko išmokau“, – portalui LRT.lt sako U. Galadauskaitė.

Džiaugiasi Ugnė ne tik repeticijomis, bet ir savo šokių partneriu, daugkartiniu Lietuvos čempionatų bei tarptautinių varžybų prizininku Luku Petkevičiumi ir negaili jam gerų žodžių.

Kol kas repeticijos tik įsibėgėja, tad kai kurių šokių Ugnė dar neišbandė.

„Mane labai sužavėjo energingasis čia čia čia. Kadangi viena bičiulė papasakojo, jog samba jai pasirodė toks sudėtingas šokis, kad net metė šokių batelius, sambos pamokų laukiu su jauduliu. Jau klausiau partnerio, ar jis gaudys mano batelius, jei ir man samba pasirodys sunkiau įveikiamas iššūkis“, – šypsosi U. Galadauskaitė.

Rumba traukia nuo vaikystės

Kita projekto dalyvė – LRT seriale „Bloga mergaitė“ besifilmuojanti, viena ryškiausių jaunosios kartos dainininkių Paula Valentaitė, labiausiai nori išmokti šokti rumbą.

„Kai buvau vaikas žiūrėdavau šokių projektus ir man visada labai romantiškai atrodydavo rumba. Į rumbos muziką galima labai įsijausti ir labai gražiai pagal ją šokti“, – portalui LRT.lt kalbėjo Paula ir pridūrė, kad labiausiai iš pramoginių šokių jai pažįstamas valsas – jo žingsnelių teko mokytis tiek vaikų darželyje, tiek mokykloje.

Nors šokiai Paulai nėra naujiena, iki šiol jai artimiausias buvo gatvės stilius. Dabar jai tenka mokytis ne tik naujų šokių judesių, bet ir vaikščioti su specialiais šokių bateliais. O ir apranga pramoginių šokių visiškai kitokia.

„Gyvenime nenešioju daug suknelių. O ten suknelės išsiskiriančios, labai specifinės. Esu šviežut šviežutėlė šioje srityje, todėl man reikia labai daug repeticijų. Pramoginių šokių žingsneliai kitokie, laikysena visiškai kita, reikia išmokti nuolat būti pasitempusiai. Visa tai man labai įdomu ir pačiai netikėta“, – sakė Paula.

Prieš sutikdama dalyvauti tarėsi su šeima

LRT TELEVIZIJOS žiūrovai ant parketo išvys ir dainininkę, drabužių kūrėją Simoną Nainę, kuri jau prieš kelerius metus norėjo dalyvauti viename šokių projekte, bet, kaip pati sako, liko ant ledo, kai partneris susilaužė koją.

„Nors nuo vaikystės prie televizoriaus ekrano varvinau seilę, stebėdama „Žuvėdros“ kolektyvo šokių pasirodymus, tačiau sulaukusi pasiūlymo šiais metais išmėginti save šokėjos vaidmenyje, sutikau ne iš karto.

Norėdama dalyvauti bet kuriame televizijos projekte prisiimi ir tam tikrą atsakomybę bei supranti, kad į tai bus įtraukta visa tavo šeima. Dėl šios priežasties, pirmiausia paklausiau vyro ir artimųjų nuomonės. Žinoma, šeima sakė net nedvejoti ir įgyvendinti seną vaikystės svajonę“, – portalui LRT.lt pasakojo S. Nainė.

Tarp dvylikos projekte dalyvaujančių žvaigždžių – taip pat ir aktorė, televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė, aktorius Tadas Gryn.

Tarp profesionalų, padėsiančių žinomiems veidams perprasti skirtingų šokio paslaptis, – Katerina Voropaj, Gabrielius Sasnauskas, Ainė Juzėnaitė, Ligitas Bernatavičius ir kiti patyrę šokėjai.

Laidą ves Gabrielė Martirosian ir Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Šoks tiesioginiame eteryje

LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas sako, kad Lietuva tapo pirmąja Baltijos šalimi, iš BBC oficialiai įsigijusi teises į šio projekto formatą. Jis tiki, kad ne vienoje Europos televizijoje rodomas, žmonių ypač pamėgtas projektas prikaustys ir LRT žiūrovų dėmesį.

„LRT džiaugiasi galimybe bendradarbiauti su BBC. Lietuvos žiūrovams norime sugrąžinti šokių projektą ir kokybišką pramogą visai šeimai. Sportiniai šokiai yra populiarūs visoje šalyje. Daug kas šoka būreliuose, mokyklose, klubuose ar privačiose pamokose. Tad tikiu, kad puikus reginys šeštadienio vakarais bus artimas ir įtraukiantis daugeliui“, – teigia A. Giržadas.

Jis pasakoja, kad dvylika šokėjų porų šiam projektui pradėjo ruoštis jau vasarą. „Jau dabar projekto dalyviai mokosi šokti ir palengva supranta, kokių pastangų pareikalaus elegancija ant parketo. Kartu su profesionalais jie patirs ir džiugias akimirkas, ir nusivylimus.

Esu tikras, kad visas šias emocijas su dalyviais išgyvens ir žiūrovai“, – sako LRT vyriausiasis prodiuseris, priminęs, kad televizinį šokių projektą Lietuvoje išpopuliarino būtent LRT, 2006 metais pradėjusi kurti „Lietuvos šokių dešimtuką“.

Žinomi veidai ir patyrę profesionalai, originalus BBC formatas ir tik tiesioginis eteris, dvi valandos šokio rimtu – unikalų projektą „Šok su žvaigžde“ LRT TELEVIZIJA pradės transliuoti spalio 5-ąją, šeštadienį. Projektas vyks iki gruodžio pabaigos.

Naujasis LRT TELEVIZIJOS sezonas – nuo rugpjūčio 23 dienos.

Lietuvos šokių 10, I laida, II dalis
Lietuvos šokių 10. XVII laida, finalas, I dalis
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi