Veidai

2019.07.24 19:31

(Ne)senstančioji Jeniffer Lopez mini 50-metį: tikisi, kad išmoko mylėti ir įminė laimingų santykių paslaptis

LRT.lt 2019.07.24 19:31

Ar patikėtumėte, kad atlikėja bei aktorė Jennifer Lopez liepos 24-ąją švenčia 50-ąjį gimtadienį? Rodos, jos išvaizda mažai tepasikeitė nuo tada, kai prasidėjo jos karjera. Be to, aktorė džiaugiasi, kad jai pavyko atrasti vidinę ramybę bei brandą.

J. Lopez gimė Niujorke, abu jos tėvai kilę iš Puerto Riko. 1986-aisiais metais ji debiutavo kaip aktorė ir filmavosi filme „Mano mažoji mergaitė“ („My Little Girl“), o savo pirmąjį albumą „On the 6“ ji išleido 1999 m. Vos per dvi savaites šis albumas tapo platininiu.

„Aš gimiau ir porą dešimtmečių gyvenau Niujorke, Bronkse, kur keroja skurdas, nusikaltimai ir narkotikai. Suprantu, koks ten gyvenimas verda, tik man pasisekė, kad susikūriau kitokį gyvenimą, nei daugelis iš ten kilusių. Nepaisant to, savo šaknų nepamirštu, tai dalis manęs“, – žurnalui „Vanity Fair“ yra pasakojusi atlikėja.

Beje, duodama interviu žurnalui „Harpers Bazaar“ aktorė prisipažino, kad karjeros pradžioje ji jautėsi nuolat spraudžiama į tam tikrus rėmus – gaudavo ganėtinai panašius, stereotipinius vaidmenis, nuolat girdėdavo, kad būti sėkminga aktore ir sėkminga atlikėja vienu metu neįmanoma ir pan. Tačiau ji sakė turėjusi sukaupti ryžto ir pabandyti. Ir jos ryžtas pasiteisino.

J. Lopez du kartus buvo nominuota „Grammy“ apdovanojimui, o šiemet Amerikos mados dizainerių tarybos rengiamuose apdovanojimuose „CFDA 2019“ ji pelnė prizą ir buvo pripažinta mados ikona.

Žinoma moteris buvo tris kartus ištekėjusi. Karjeros pradžioje maždaug metus buvo susituokusi su Ojani Noa, 2001-2003 m. buvo susituokusi su Crisu Juddu. Ilgiausiai, dešimtmetį, jos vyru buvo atlikėjas Marcas Antony. 2008-aisiais m. pora susilaukė dvynių Emme Maribelės ir Maximiliano.

Atsiradus vaikams J. Lopez sako pradėjusi ir naują savo gyvenimo etapą – visas savo gyvenimo sritis pavertusi tokiomis prasmingomis, kaip ir buvimą mama.

„Supratau, kad vienintelis žmogus, kuri gali man padėti esu aš pati. Man teko save pažinti ir padaryti save laiminga. Tas suvokimas tapo nemenku lūžiu mano gyvenime. Teko į daugelį dalykų pažvelgti kitaip ir suprasti, kad ne mano klaidos mane apibūdina. Žmogų apibūdinai tai, kaip jis priima savo klaidas ir kiek iš jų išmoksta“, – apie brandą kalbėjo aktorė.

Ji patikino, kad kaip ir kiekvienas žmogus, ji neišvengia įvairių minčių, taip pat galvoja ir apie savo amžių. „Tikriausiai kiekvienas iš mūsų tam tikru metu jaučiamės pasimetę. Ką aš veikiu gyvenime? Ar galiu svajoti apie ką nors dar? Ar galiu ką nors pradėti ir ar man dar ne per vėlu?

Iš tiesų, vienintelis žmogus, kuris gali tave sustabdyti, esi tu pats. Tik tu pats turi galių susikurti tokį gyvenimą, apie kokį svajoji“, – kalbėdamasi su „Vanity Fair“ svarstė atlikėja.

Po dvejų metų draugystės, šių metų kovą, aktorė pranešė susižadėjusi su praeityje garsiu beisbolo žaidėju Alexu Rodriguezu.

„Mano meilės istorijos visuomet buvo labai banguotos. Manau, kad tai labiausiai susiję su manimi ir savęs paieškomis. Galiu tik patvirtinti seną tiesą – kol neišmoksti mylėti savęs, tol tyrai ir nuoširdžiai negalėsi mylėti kito. Tik mylėdamas save, gali sukurti meile bei pagarba paremtus santykius“, – J. Lopez sakė „Harpers Bazaaar“.

Kaip ir daugelis mamų, J. Lopez sako, kad labiausiai ji subrendo per pastarąjį dešimtmetį ir už tai yra dėkinga savo dvyniams. „Supratau, kad turiu būti geresnė. Juk geriausias auklėjimas – geras pavyzdys. Jei pati į darbą neįdėsiu pastangų, ir mano vaikai nematys prasmės stengtis dėl savo ateities“, – sakė aktorė.

Gerbėjams ji – stulbinanti, nesenstanti scenos diva, bičiuliams – draugiškas šeimos žmogus, vaišinantis vištiena su ryžiais ir pupelėmis, savo mamą stebinanti įvairiomis kelionėmis ir išgyvenanti dėl kiekvienos smulkmenos, susijusios su vaikų šventėmis.

Parengta pagal cnn.com, vanityfair.com, harpersbazaar.com.