Veidai

2019.07.24 15:34

Dominykas Vaitiekūnas atsisveikina su „Kultūros diena“, tačiau ne su LRT

Eimantė Juršėnaitė, LRT.lt2019.07.24 15:34

„Mano pagrindinis kelias – scena, tačiau pajutau, kad mano artistiškajai pusei atsiranda vis mažiau progų pasireikšti“, – apie savo sprendimą išeiti iš LRT PLIUS laidos „Kultūros diena“ portalui LRT.lt pasakoja aktorius bei atlikėjas Dominykas Vaitiekūnas. Jis patikina, kad LRT visam laikui nepalieka, tiesiog išeina pasivaikščioti.

„Buvo šilta diena, bėgo prakaitas, o aš išėjau iš darbo“, – taip savo sekėjams ir draugams socialiniame tinkle D. Vaitiekūnas pranešė, kad atsisveikina su LRT PLIUS laida „Kultūros diena“.

Kaip jis pasakoja portalui LRT.lt, darbas laidoje – ganėtinai atsakingas, reikalaujantis nemažai laiko. Po beveik metų praleistų LRT PLIUS kanale jis pajautė, kad ima stokoti laiko savo paties projektams, daugiau dėmesio norėtų skirti savo muzikiniam ir aktoriniam keliui.

Kultūros diena. Gintaras Varnas: apie miškus reikia galvoti ne tik emocionaliai, bet ir strategiškai

„Vis dėlto, skaityti žinias – niekada nebuvo mano gyvenimo svajonė, tiesiog esu smalsus ir džiaugiuosi galimybe išbandyti ir žinių vedėjo darbą. Geriau pažinau šio žanro specifiką, įgijau daug patirties ir pastebiu savyje tam tikrą pokytį. Tenka pripažinti, kad aktoriai televizijoje – sudėtingas dalykas, mums tenka įveikti nemažai iššūkių“, – patikina Dominykas.

Jis sako, kad laikas parodys, kas bus toliau, tačiau aktorius patikina, kad su LRT tikrai neatsisveikina visam laikui: „Esu scenos menų atlikėjas, aktorius, pagrindinis mano kelias – scena. Televizija it kokia viešnia kartais taip pat apsilanko tame kelyje su įvairiais laikinais projektais.

Su LRT TELEVIZIJA turime gražų ryšį dar nuo 2012 m., kai pradėjau vesti „Lietuvos tūkstantmečio vaikus“. Manau, kad visuomeninio transliuotojo ir mano auditorija sutampa, tad tikrai lauksiu įvairių pasiūlymų ir kitų projektų, kuriuos transliuos būtent LRT.“

Jis atviras – priimti sprendimą išeiti iš darbo nebuvo labai paprasta. „Gyvenimas parodė, kad širdis rizikingas kompasas, bet iki šiol jos klausydamas niekada nepasiklydau. Nebuvo lengva priimti sprendimą, nes „Kultūros diena“ buvo vienintelis mano pastovus darbas ir pastovios pajamos, bet... Neprapuoliau iki šiol, neprapulsiu ir toliau“, – prisipažino aktorius.

Atsisveikinęs su „Kultūros diena“, D. Vaitiekūnas ketina šiek tiek pailsėti o rudeniop pakvies į savo koncertus.

„Kol kas visų savo planų atskleisti negaliu, tačiau tikrai išvysite mane ant scenos. Iki Naujųjų metų tikrai dar pasirodysime su ritmo grupe, pianistu ir aktore Oneida Kunsunga-Vildžiūniene. Toliau vystysiu savo alter ego Vitalijaus Špokaičio projektą. Jau galvoju apie kitus projektus“, – atskleidžia D. Vaitiekūnas.

Kultūros diena. „Leiskite man svajoti utopijas” – Vilniuje atidaryta Jono Meko paroda
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.