Naujienų srautas

Veidai2019.07.22 12:08

Per koncertą lietuvių mesta kepuraitė atkreipė Pink dėmesį: atlikėja užsiminė apie lietuviškas šaknis

Atlikėja Pink savaitgalį Varšuvoje vykusiame koncerte prakalbo apie lietuviškas šaknis. Gerbėjams iš Lietuvos į sceną metus kepuraitę su užrašu „Lithuania“, ji papasakojo ilgą laiką net nežinojusi, kad turi ir lietuviško kraujo.

Varšuvoje lankėsi ir septynių žmonių grupė, pasivadinusi „Pink Lithuania Team”. Egidijus Sys papasakojo, kad tai buvo trečias Pink turo „Beautiful Trauma“ koncertas, kuriame jie linksminosi.

„Prieš pora savaičių vykusiuose koncertuose Londone turėjome plakatus ir atkreipėme Pink dėmesį, kad esame lietuviai. Tuomet Wembley stadione buvo 80 tūkst. žmonių. Scenoje atlikėja paminėjo, kad į jos koncertą atvyko gerbėjai iš Lietuvos“, – portalui LRT.lt sake E. Sys.

Tuomet lietuviams su Pink netgi pavyko nusifotografuoti.

E. Sys atskleidė, kad jie kruopščiai pasiruošė ir atlikėjos koncertui Lenkijoje. Prie nacionalinio Varšuvos stadiono lietuviai jau buvo 8 valandą ryto, kad pradėjus leisti žmones jie atsistotų pačiame priekyje.

„Man su Agne Jurkute pavyko atsistoti prie pat scenos. Apsitarėme, per kurią dainą Agnė mes kepuraitę su užrašu „Lithuania“. Nusprendėme, kad tai darysime akustinio pasirodymo metu, kai Pink prieina arčiau gerbėjų. Pirmą kartą mesta kepurė scenos nepasiekė, todėl teko apsauginių prašyti, kad ją mums grąžintų. Antrą kartą viskas pavyko taip, kaip norėjome“, – tikino E. Sys.

Į sceną atskriejusi kepuraitė atkreipė Pink dėmesį.

„Perskaičiusi užrašą „Lietuva“ atlikėja į mus atsisuko ir nusišypsojo. Manau, kad ji mus atpažino. Stadione susirinkusiai miniai ji papasakojo, kad turi lietuviškų šaknų“, – tvirtino E. Sys.

Koncerto metu Pink užsiminė, kad apie savo lietuviškas šaknis ji pirmą kartą sužinojo besilankydama vienoje radijo stotyje ir stebėjosi, kad senelis niekada nepasakojo apie savo kilmę. Dainininkės mama Judy Moore yra kilusi iš žydų šeimos, kuri emigravo į JAV iš Lietuvos. Pink tėvas Jamesas Moore'as turi airių ir vokiečių kraujo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi