Veidai

2019.07.22 11:34

Princas George`as švenčia gimtadienį: turi net septynis krikštatėvius ir jau dabar laužo protokolą

LRT.lt2019.07.22 11:34

Mažasis princas George`as liepos 22-ąją švenčia šeštąjį gimtadienį. Šia proga karališkoji šeima paviešino naujas berniuko nuotraukas, darytas Kensingtono rūmų sode. Nesvarbu, raukosi ar šypsosi, laužo protokolą ar dūksta, princas visuomet atsiduria dėmesio centre.

Nuotraukose princas George‘as dėvi sportinius marškinėlius ir, rodos, niekuo nesiskiria nuo savo bendraamžių. Vyriausias princo Williamo ir hercogienės Catherine sūnus, laikydamasis tradicijų, viešumoje visais metų laikais pasirodydavo vilkėdamas šortus. Tačiau paūgėjęs berniukas nutarė nebesilaikyti protokolo ir pirmą kartą ilgomis kelnėmis pasirodė praėjusiais metais vykusiose princo Harry ir hercogienės Meghan Markle vestuvėse.

Vilkintis džinsinėmis kelnėmis jis užfiksuotas ir Kalėdiniame karališkosios šeimos atviruke, kurį vienas Didžiosios Britanijos laikraštis pavadino „karališkuoju šoku“.

Savo rūbus perleido seseriai

Kaip ir bet kuris kitas vyresnis brolis, princas George`as savo rūbus perleido jaunesniai seseriai princesei Charlottei. Jau minėtame Kalėdiniame atviruke ji vilki megztinį, kurį princas George`as dėvėjo 2016 m. užfiksuotoje nuotraukoje su savo prosenele karaliene Elžbieta II.

Tą patį megztinį princesė vilkėjo ir pozuodama nuotraukai su savo jauniausiu broliu princu Louisu. O šį pavasarį princesė buvo pastebėta avinti tokius pačius sportbačius, kokius prieš metus avėjo princas George`as. Tiesa, nėra aišku, princesė avi naujus ar iš brolio paveldėtus batus.

Turi septynis krikšto tėvus

Per princo George`o krikštynas jo krikšto tėvais tapo ne du, o septyni žmonės, įsipareigoję jam padėti, patarti ir jį palaikyti kiekviename svarbiame jo gyvenimo etape.

Oficialioje princo biografijoje nurodoma, kad jo krikštatėviais tapo įvairūs žmonės – nuo princo Williamo ir hercogienės Catherine vaikystės ir studijų metų draugų iki šeimos ir aristokratų bendruomenės narių.

Mėgsta šokti

Princo George`o senelė princesė Diana mėgo šokti – kartą Baltuosiuose rūmuose ji šoko net su Johnu Travolta. Panašu, kad jos anūkas, kurio ji taip ir nebepamatė, iš jos paveldėjo pomėgį šokti. „Mano mamai labai patiko šokti, – kalbėjo princas Williamas. – George`ui irgi puikiai sekasi šokti, jis tai mėgsta.“

Medžioja vorus

Lankydamasi vadinamoje „miško mokykloje“, mažojo princo mama prasitarė, kad mažasis George`as laiką mėgsta leisti gamtoje. Ji pasakojo dažnai vaikus išsivedanti į sodą, kur jie leidžiasi į vorų medžioklę.

Hercogienė Catherine minėjo, kad jos vaikai labai mėgsta mokytis tyrinėdami gamtą: „George`ui ir Charlottei labai patiktų mokytis lauke, o ne klasėje.“ Pirnco George`o senelis princas Charlesas minėjo, kad jaunėlis iš prigimties tiesiog mėgsta būti lauke.

Žaidžia tenisą su Rogeriu Federeriu

Dar vienas sportiškojo princo pomėgis – tenisas, tačiau tik nedaugeliui šešiamečių pasiseka mokytis su geriausiais teniso žaidėjais.

Neseniai Wimbledono čempionato metu hercogienė Catherine patvirtino, kad princas George`as iš tiesų žaidė tenisą su savo mylimiausiu žaidėju Rogeriu Federiu.

Miršta iš nuobodulio formaliuose renginiuose

Nors galimai tai ir būsimasis karalius, tačiau mažasis princas demonstruoja ganėtinai mielą ir vaikams įprastą elgesį. Visai nenuostabu, kad karalienės gimimo dienos minėjimo ceremonijoje jis raukė nosį ir delnu prisidengė veidą – tokiame suaugusiųjų renginyje nuobodžiautų bet kuris vaikas.

Princui visai nerūpi ir Karališkųjų oro pajėgų sąskrydis ar bet koks kitas renginys. Tačiau šypsosi ar raukosi, George`as visada atsiduria rengių stebėtojų dėmesio centre.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt