Naujienų srautas

Veidai2019.07.21 12:41

83-ejų Woody Allenas į pensiją eiti nežada: turbūt ir mirsiu filmavimo aikštelėje

LRT.lt 2019.07.21 12:41

Per pastaruosius penkis dešimtmečius buvo tik penkeri metai, kai gerbėjai nesulaukė Woody Alleno filmo premjerų. 83 metų kultinis režisierius sako net neplanuojantis eiti į pensiją ir toliau koncentruojasi į tai, ką geriausiai moka – kuria visame pasaulyje laukiamus filmus.

„Aš niekada negalvoju apie išėjimą į „užtarnautą poilsį“, tai man niekada nenutiks. Dar nuo tada, kai pradėjau karjerą, mano gyvenimo filosofija nepasikeitė – kad ir kas nutiktų, koncentruojuosi į darbą.

Tam įtakos neturi nei žmona, nei vaikai, nei įvykiai, nei ligos ar politika. Septynias dienas per savaitę daugiausia mano laiko užima darbas. Nenustebčiau, jei vieną dieną ir mirčiau filmavimo aikštelėje, filmuojant dar vieną savo juostą“, – San Sebastiano filmų festivalyje užtikrintai sakė W. Allenas.

Jo naujausia komedija „Lietinga diena Niujorke“ turėjo pasirodyti 2018 metais. Tačiau dėl konfliktų su kompanija „Amazon“ ji kino teatrų nepasiekė ir pasirodys tik dabar, rugpjūčio 2-ąją, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Naujausioje savo komedijoje „Lietinga diena Niujorke“ W. Allenas ir vėl pasakoja apie gyvenimą. Šįkart į filmavimo aikštelę jis pakvietė tokias žvaigždes kaip Ellę Fanning, Jude’ą Law, Seleną Gomez, Lievą Schreiberį ir kitus.

Naujausios pristatomos jo istorijos „Lietinga diena Niujorke“ centre – jauna pora Ešlė ir Getsbis (aktoriai Elle Fanning ir Timothée Chalamet), gavę progą praleisti dieną „niekuomet nemiegančiame mieste“. Ešlė tik turės skirti pora valandų interviu su žymiu Amerikos filmų režisieriumi Rolandu Polardu (akt. Lievas Schreiberis), o visą likusį laiką įsimylėjėliai galės leisti kaip nori.

Iš pradžių viskas vyksta kaip suplanuota, tačiau po poros valandų paskambinusi Ešlė praneša, kad užtruks ilgiau: interviu su aikštingu režisieriumi užsitęsia. Vienas likęs Getsbis gatvėje netikėtai sutinka taip pat filmų versle besisukantį bičiulį ir gauna netikėtą pasiūlymą nusifilmuoti naujoje jo juostoje.

Tik yra viena problema – filmuojantis teks bučiuotis, o Getsbis juk turi merginą. Tačiau galima jo scenos partnerė – žavi aktorė Šenon (akt. Selena Gomez), kuri vaikino drovumą ir abejones greitai nugali.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi