Veidai

2015.09.08 13:45

Amerikoje baudą už netinkamą parkavimą gavo trimetis su žaisliniu motociklu

15min.lt 2015.09.08 13:45

Mažylis kartu su tėvais nuolat ateina į pakrantę ir čia esančiu taku važinėjasi su savo mažu motociklu.

Mažylis kartu su tėvais nuolat ateina į pakrantę ir čia esančiu taku važinėjasi su savo mažu motociklu.

Tačiau motociklai čia neretai statomi netinkamoje vietoje – ten, kur palikta erdvės gelbėjimo tarnyboms. Šalia uosto budintis policijos pareigūnas tikina, kad viena iš jo darbo funkcijų ir yra pasirūpinti, kad tarnybos galėtų privažiuoti prie krantinės. Tačiau motociklininkai irgi mėgsta savo transporto priemonę palikti čia.

Būtent motociklai labiausiai traukia į pakrantę Declaną. Jis turi ir odinę motociklininko striukę, tad jaučiasi kaip tikras baikeris. Berniukas mėgsta bendrauti su kitais dviračių transporto priemonių vairuotojais, kai ateina čia kartu su savo tėčiu.

Kaip tik šis pomėgis ir tapo priežastimi, kodėl trimečiui buvo išrašytas baudos kvitas. „Jis paliko savo mažąjį motociklą ten pat, kur stovėjo kiti motociklai, ir nuėjo sau. Pagalvojau, kad būtų juokinga, jeigu jam išrašyčiau baudos kvitą“, – pasakojo šalia uosto budintis pareigūnas.

Berniuko mama irgi neslepia šypsenos – pareigūnas nufotografavo netinkamai stovintį vaiko motociklą, pradėjo rašyti protokolą. Nuotrauką padarė ir Declano tėvas, vėliau nusiuntęs ją Halifakso policijai. Pastarosios atstovai vaizdu pasidalino socialiniuose tinkluose. Nuotrauka žaibiškai plito, atgarsio susilaukė radijo stotyse, naujienų portaluose. 

Visiems šypseną kelia mažas susirūpinęs berniukas ir jam protokolą rašantis pareigūnas. „Smagu, kad galime parodyti skirtingus policijos veidus. Nesame tik tie, kurie sulaikinėja ar gaudo žmones, mes irgi sugebame juokauti“, – pasakojo pareigūnas.

Declano mama sako, kad berniukas myli savo baudos kvitą, net bando su juo miegoti, bet kitus įspėja – nepalikinėkite transporto priemonių, kur negalima to daryti.