Veidai

2019.07.19 17:12

5 dalykai, kurių galbūt nežinojote apie Celine Dion

LRT.lt2019.07.19 17:12

Dainininkė Celine Dion daugelį metų buvo Las Vegase, JAV rengiamo šou pažiba. Nors prieš kiek daugiau nei mėnesį čia ji surengė paskutinį savo koncertą, 51-erių dainininkė neketina sustoti.

Krūvą „Grammy“ apdovanojimų susižėrusi atlikėja lapkritį planuoja išleisti savo 27-ąjį albumą „Courage“, o rugsėjį leistis į pasaulinį turą. Šiemet ji pateko į 100 įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą, kurį skelbia žurnalas „Time“.

„Fox News“ pateikia keletą faktų, kurių galbūt nežinojote apie „Titaniko“ dainos „My Heart Will Go On“ atlikėją.

Dainuoti pradėjo prancūziškai

C. Dion gimė Kvebeko provincijoje, Kanadoje. Jaunystėje atlikėja savo šalyje išgarsėjo įrašiusi keletą muzikos albumų prancūzų kalba. Ji tapo žinoma kaip „La P'tite Quebecoise“ (liet. Kvebeko mergaitė). Dainininkė prancūzų kalba išleido ne vieną albumą.

Turi 13 brolių ir seserų

C. Dion – jauniausia iš 14 šeimos vaikų. Jai gimus, jos šeima subūrė grupę „Dion`s Family“ ir rengė koncertinius turus po Kanadą. Augdama muzikalioje šeimoje, C. Dion dainuoti pradėjo sulaukusi vos penkerių.

Savo vyrą sutiko būdama 12-kos

C. Dion savo vyrą ir „gyvenimo meilę“ Rene Angelilą sutiko būdama 12-kos. Ji kartu su mama jam nusiuntė pirminį savo dainos įrašą. Anot „Fox News“, išgirdęs jos dainą, R. Angelilas iškart nutarė pasirašyti su C. Dion kontraktą. Jis tapo jos vadybininku ir padėjo jai tapti viena sėkmingiausių dainininkių pasaulyje.

Kai 1988 m. tarp jų užsimezgė romanas, pora dėl didelio amžiaus skirtumo – juos skyrė 26-eri metai – nusprendė savo santykius laikyti paslaptyje. Mylimieji susituokė 1994 m., o ištaigingą jų vestuvių ceremoniją, kainavusią daugiau nei 500 tūkst. JAV dolerių, Monrealio Dievo Motinos bazilikoje stebėjo 500 svečių. 2006 m. pralaimėjęs kovą su gerklės vėžiu, R. Angelilas mirė. Jam tuo metu buvo 73-eji.

Turėjo nevaisingumo problemų

Anot „Fox News“, atlikėja turėjo probemų dėl vasingumo. Ji atskleidė, kad norėdama susilaukti savo vaikų Rene-Charleso ir dvynių Nelsono ir Eddy, naudojosi pagalbiniu apvaisinimu. Kol pastojo, C. Dion teko išverti šešias pagalbinio apvaisinimo procedūras.

Jai buvo pastatyta Las Vegaso koncertų salė

Las Vegaso komplekso „Cezario rūmai“ Koliziejus buvo pastatytas specialiai Celine Dion. Atlikėja koncertus Las Vegase pradėjo rengti 2003 m. Nuo tada per šešiolika metų Koliziejaus koncertų salėje ji surengė net 1141 pasirodymų.

„Didžiuojuosi ir esu dėkinga už tai, ką pasiekėme prieš 16 metų pradėję koncertuoti Koliziejuje, kai mudu su Rene pasakėme apie šią svajonę, – kalbėjo C. Dion gerbėjams, susirinkusiems į paskutinį jos pasirodymą Koliziejuje. – Ši patirtis buvo didelė mano šou verslo karjeros dalis, kurią amžinai branginsiu.“