Veidai

2019.07.17 20:15

„Bloga mergaitė“ Paula Valentaitė baigė mokyklą: jaučiuosi išsilaisvinusi

LRT.lt2019.07.17 20:15

„Šito aš labai ilgai laukiau, jaučiuosi išsilaisvinusi iš kažko“, – portalui LRT.lt sako dainininkė ir šiemet LRT seriale „Bloga mergaitė“ kaip aktorė debiutavusi Paula Valentaitė. Mergina trečiadienį oficialiai baigė mokyklą ir atsiėmė brandos atestatą.

P. Valentaitė džiaugiasi ne tik mokslų baigimu, bet ir savo pažymiais bei egzaminų rezultatais. Tiesa, mergina pripažįsta, jeigu mokyklą būtų lankiusi nuolat, rezultatai būtų buvę geresni.

P. Valentaitė jau nuo praėjusių metų mokėsi eksternu – kontroliniams ir kitiems atsiskaitymams mokykloje ruošėsi pati ir sako, kad mokslus, muzikinę bei kitą veiklą puikiai pavykdavo suderinti.

„Niekada dėl mokslų nesijaudinau, visada viską susitvarkydavau. Kai noriu, viską galiu“, – sakė P. Valentaitė ir pridūrė, kad be bendramokslių pagalbos jai būtų buvę gerokai sunkiau – jie ir užrašais noriai dalijosi, ir matematiką prireikus paaiškindavo.

P. Valentaitė toliau tęsti mokslų kol kas neketina. Sako, kad ateityje studijuoti norėtų užsienyje, tačiau tiksliai apsisprendusi dar nėra.

„Šiemet nestosiu niekur, bet atokvėpio nebus, turiu visus metus suplanavusi“, – teigė P. Valentaitė.

Šiuo metu mergina ruošiasi naujiems projektams, toliau filmuojasi LRT seriale „Bloga mergaitė“, kur vaidina maištingą paauglę Kotryną, taip pat kuria muziką kitiems atlikėjams.

Bloga mergaitė 29 s.
Bloga mergaitė 30 s.
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt