Naujienų srautas

Veidai2019.07.17 17:20

Merūno vasara: su žmona ir vaikais plaukė baidarėmis, o į Palangą – tik koncertuoti

LRT.lt 2019.07.17 17:20

Šią vasarą Merūnas daugiausia laiko praleidžia Lietuvoje, tačiau atostogoms jo beveik nelieka. Ištaikęs progą, dainininkas leidosi svarbiausiu maršrutu – Varėnės upe, kurį kartu su žmona Erika bei puspenktų Ajumi ir metais jaunesniu Herkumi įveikė baidarėmis.

Merūnas džiaugiasi, kad sugebėjo ištrūkti į gamtą bent dienai. Prieš kelias dienas dainininkas savo kalendoriuje pasižymėjo ir dar vieną plaukimą baidarėmis su šeima, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Pažadėjau sau ir vaikams, kad tikrai kartosime žygį kitą vasarą ir būtinai su nakvyne. O kad nepamirščiau, raudonai pažymėjau kalendoriuje ir pranešiau savo agentui, kad tos dienos rezervuotos“, – sako jis.

Dainininko laukia intensyvus rugpjūtis – net du labai svarbūs pasirodymai: „Geriausių dainų“ koncertas Palangoje ir visiškai naujo projekto „Rediscovered Luciano Pavarotti“ pristatymas Vilniuje.

Merūnas pasakoja, kad į didžiausią Lietuvos kurortą dažniausiai atvyksta su koncertais, o ilsėtis jame teko tik kelis kartus vaikystėje su mama ir teta. Paklaustas, su kuo jam asocijuojasi Palanga – nustebina.

„Man Palanga visada atrodė tas kurortas, kuriame skamba daug gražios muzikos bei vaikšto kostiumuoti ponai ir ponios su skėčiais nuo saulės. Tai Smetonos laikų įvaizdis, mačiau nuotraukas istorinėje knygoje ir šis vaizdas man visada iškyla pirmiausiai, kai pagalvoju apie Palangą. Beje, sužinojau, kad šiemet šalia Tiškevičių rūmų iš tiesų skamba daug gyvos muzikos ir, tikiu, vaikšto daug gražių žmonių, kurie užsuks ir į mano koncertą“, – sako jis.

Dainininkas nepraleidžia progos pasidžiaugti ir Palangos koncertų sale, kurioje yra visos galimybės surengti puikų pasirodymą. „Manau su šios salės atsiradimu kultūrinis Palangos gyvenimas tapo daug įdomesniu ir įvairesniu“, – sako jis ir apgailestauja, kad pailsėti ilgiau Palangoje jam ir šiemet nepavyks.

Merūno koncertas Palangoje bus išskirtinis. „Vienintelis toks didelis mano solinis pasirodymas, kuris šiemet vyks pajūryje. Jis suplanuotas jau seniai ir programą rengiu nuo pavasario. Skambės visos geriausios dainos: tiek specialiai man sukurtos, tiek garsiausi pasaulio hitai“, – sako dainininkas.

Vasaros sezoną Vilniuje, festivalyje „Untold City“ gražiausiomis L. Pavarotti išgarsintomis neapolietiškomis melodijomis užbaigsiantis dainininkas vėl leisis į kelionę po užsienio scenas. Nuo rudens jo laukia pasirodymai Vokietijoje, vėliau gastrolės Australijoje, Lenskio vaidmuo (iš P. Čaikovskio operos „Eugenijus Oneginas“) JAV. Kalendoriuje pažymėti net 2021-ieji – darbas nacionalinėje Airijos operoje Dubline.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi