Veidai

2019.07.16 18:09

Jamie Oliveris dėl bankroto neliūdi: kuriasi naujuose namuose ir planuoja vestuves

LRT.lt2019.07.16 18:09

Prieš porą mėnesių garsusis britų virtuvės šefas Jamie Oliveris pranešė, kad bankrutavo jo restoranų tinklas, dėl kurio darbą prarado per tūkstantį žmonių. Tačiau dabar jo mintys užimtos naujų namų remonto ir artėjančio persikraustymo rūpesčiais ir planuoja vestuvių šventę.

„Esu sugniuždytas – labai mylimas restoranų tinklas Jungtinėje karalystėje bankrutuoja. Tai mane labai liūdina, tačiau norėčiau padėkoti visiems, kurie į šį verslą įdėjo darbo ir širdies“, – savo socialinio tinklo paskyroje „Instagram“ rašė J. Oliveris. Per tūkstantį žmonių dėl bankroto neteko darbo.

Nors praėjo mažiau nei pora mėnesių po bankroto, J. Oliveris sumanė suremontuoti ir atnaujinti Esekse esančius namus, kuriuos įsigijo praėjusiais metais.

Namo vertė – maždaug 6 milijonai svarų sterlingų (6,6 mln. eurų). Šiuo metu virtuvės šefas gyvena savo šeimos namuose Londone, kurie vertinami 8,9 mln. svarų sterlingų (9,9 mln. eurų).

Manoma, kad su šeima J. Oliveris jau netrukus įsikurs naujuose namuose, o interneto vartotojai spėlioja, kad nuotrauka, kuria pasidalijo virtuvės šefo žmona savo socialiniame tinkle, daryta būtent naujuose šeimos namuose.

View this post on Instagram

Capturing a memory ❤️

A post shared by Jools Oliver (@joolsoliver) on

Beje, Jamie Oliveris ir jo žmona Jools šiemet paminėjo 19-asias vestuvių metines. Jools jau užsiminė, kad kitąmet, kai minės 20-ąsias metines, būtinai iškels šventę. Jie atnaujins santuokos įžadus ir iškels tokią šventę, kokios neturėjo pirmąjį kartą.

Jools savo pirmąsias vestuves vadina labai formaliomis ir tradicinėmis angliškomis. Šįkart svajoja apie kitokią šventę. Kaip pasakojo „Red magazine“, ji norėtų šventės lauke, kurioje jaunieji galėtų būti basi, rašoma žurnale „Red Magazine“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt