Veidai

2019.07.17 06:31

Princo Charleso gyvenimo meilė Camilla – moteris, jaučianti silpnybę šunims ir bijanti skristi lėktuvu

LRT.lt2019.07.17 06:31

Ilgą laiką Kornvalio hercogienė Camilla buvo laikoma pagrindine princo Charleso ir princesės Dianos skyrybų priežastimi, tačiau laikui bėgant net ir aršiausi kritikai susitaikė su mintimi, kad sosto įpėdinis pirmosios žmonos niekada nemylėjo. Tačiau ar daug žinote apie moterį, pavergusią princo širdį?

Kornvalio hercogienė Camilla liepos 17-ąją švenčia gimtadienį. Jai sukako 72-eji. Kaip prieš beveik 50 metų savo vyro princo Charleso, taip ir Didžiosios Britanijos gyventojų širdis Kornvalio hercogienė Camilla Parker Bowles stengiasi pavergti paprastumu ir natūralumu.

Nors ir gimusi aukštesnės klasės šeimoje, hercogienė Camilla niekada nesipuikuoja. Duodama interviu „You Magazine“ ji pasakojo turinti draugų, kurie, vos tik ji užriestų nosį, netrukus nuleistų ją ant žemės.

Ištekėjusi už Velso princo, C. P. Bowles gavo „jos didenybės“ ir Kornvalio hercogienės titulą. Nors iš tiesų ji buvo tituluota Velso princese, tačiau šio titulo nenaudoja iš pagarbos princesei Dianai. 2012 m. ji tapo Karališkojo Viktorijos ordino Didžiojo Kryžiaus dama, o 2016 m. ir Slaptosios karalienės tarybos nare.

Princas Charlesas buvo geras Camillos ir jos pirmojo vyro Andrew šeimos draugas. Gimus pirmajam Camillos ir Andrew vaikui Tomui, princas Charlesas tapo berniuko krikšto tėvu. Susituokęs su Camilla, jis tapo ir Tomo patėviu.

Tiek Camillos, tiek Charleso vaikai sako besidžiaugiantys tėvų laime ir savo patėviams jaučiantys šiltus jausmus.

Beje, C. P. Bowles sužadėtuvių žiedas išpuoštas milžinišku penkių karatų deimantu, kurį iš šonų supa mažesni deimantai. Šio žiedo istorija išties įspūdinga. Kadaise jis priklausė Didžiosios Britanijos karalienės motinai, princo Charleso senelei. Tiara, kuria puoštis mėgsta C. P. Bowles, taip pat dabindavosi karalienės mama.

Kaip ir karalienė Elžbieta II, Kornvalio hercogienė myli šunis. 2011 m. ji priglaudė Džeko Raselo terjero kalaitę, vardu Beth. 2012 m. iš prieglaudos nutarė parvežti augintinei kompanjonę – dar vieną tos pačios veislės šunytę, vardu Bluebell.

Be to, hercogienė Camilla yra ligas atpažįstančių šunų labdaros organizacijos „Medical Detection Dogs“ rėmėja. Šiemet ji taip pat ne kartą lankėsi gyvūnų prieglaudose.

Nuo 2005 m. hercogienė Camilla tapo daugiau nei 90 įvairių labdaros organizacijų rėmėja. Ji remia sveikatos, literatūros, maisto, gyvūnų, paveldo, menų organizacijas ir padeda prievartavimo, seksualinio priekabiavimo ar buitinio smurto aukoms.

Nors hercogienės grafikas išties įtemptas, ji nelabai mėgsta kelionių, nes bijo skristi. Dėl to jai teko atsisakyti su princu Charlesu keliauti į keletą vietų Australijoje ir pietinėje Ramiojo vandenyno dalyje. Hercogienė su stresu skrydžio metu kovoja pasitelkusi emocinės laisvės techniką.

Anot žurnalo „Footwear News“, Camilla nuo 2005 m. avi klasikinius „Chanel“ batelius, kurių jau nebėra prekyboje. Be to, ji pasekė ir hercogienės Kate Middleton pėdomis – ėmė viešumoje rodytis su tais pačiais rūbais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt