Naujienų srautas

Veidai2019.07.15 18:28

Praėjusią savaitę „labiausiai pasižymėję“ Dragūnas ir Vaitulionis šmėžuos ir „Dviračio žiniose“

Praėjusią savaitę daugiausiai dėmesio sulaukę atlikėjas Egidijus Dragūnas-Sel ir influenceris Saugirdas Vaitulionis neliko nepastebėti ir LRT TELEVIZIJOS humoro laidos „Dviračio žinios“ kūrėjų – pirmadienio, liepos 15-osios vakarą, žiūrovai išvys du naujus personažus Egidijų ir Saugirdą.

Laidoje žiūrovai išvys Egidijų, kurio namuose policija atliko kratą. Šis reportažas įkvėptas penktadienio įvykių, kuomet E. Dragūno-Sel namuose apsilankė policijos pareigūnai, o dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo, didelės vertės turto pasisavinimo, dokumentų klastojimo ir galimo neteisėto praturtėjimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Taip pat skaitykite

„Kaip tik tądien į svečius užsuko režisierius Tadas Vidmantas. Besišnekučiuodami išgirdome naujieną, kad E. Dragūno namuose atliekamos kratos. Tadas užsiminė, kad pažįsta į Sel'ą labai panašų žmogų, Gytį Pintulį. Šis sutiko ir jau šiandien eteryje pamatysite jo debiutą „Dviračio žiniose“, – apie netikėtai gimusį Egidijaus personažą pasakoja vienas laidos kūrėjų Haroldas Mackevičius.

Kito naujo personažo, Saugirdo Vaitulionio, vaidmenį atlieka Jaunimo teatro aktorius Lukas Petrauskas.

„Influencerių fenomenas – įdomus dalykas, kartais vertas ir parodijų. Nemažai esame jų darę, tik dabar atėjo ir Saugirdo eilė.

Mums pasirodė, kad jis tarp visų nusipelniusių inauguracijos svečių buvo bene ryškiausia ir labiausiai Lietuvai nusipelniusi asmenybė. Jei jau prezidentas jį išskyrė, matyt, ir mes turime pastebėti šiuo dėmesio ženklus“, – nestokodamas humoro jausmo sakė H. Mackevičius.

Beje, praėjusią savaitę laidoje „Dviračio žinios“ atsirado ir mariačiai, pagal visiems žinomą „La Cucaracha“ melodiją apdainuojantys svarbius šalies įvykius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi