Veidai

2019.07.13 17:02

Edas Sheeranas pagaliau patvirtino esąs vedęs: anksčiau apie tai buvo užsiminęs dainoje

LRT.lt2019.07.13 17:02

Asmeninį gyvenimą kruopščiai saugantis Edas Sheeranas po daugiau nei pusmečio pagaliau pasakė esąs vedęs. Nors gandai apie jo vestuves sklandė jau kurį laiką, jis jų nepaneigė, tačiau ir nepatvirtino.

Dar metų pradžioje Didžiosios Britanijos geltonoji spauda paskelbė, kad E. Sheeranas vedė nuo mokyklos laikų pažįstamą Cherry Seaborn. Buvo skelbiama, kad vestuvės buvo itin slaptos ir labai kuklios – šventėje dalyvavo tik 40 svečių. Tiesa, pats atlikėjas šios žinios nekomentavo ir nepatvirtino iki šių metų liepos vidurio.

View this post on Instagram

♥️

A post shared by Cherry Seaborn (@cherry.seaborn) on

Duodamas interviu radijo laidų vedėjui ir Charlamagne Tha God jo „Youtube“ kanale atlikėjas patvirtino esąs vedęs. Pristatinėdamas savo naująjį albumą „No.6 Collaborations Project“ jis papasakojo ir apie vieną jame esančią dainą „Remember my name“. Būtent šios tekstas ir išdavė atlikėją. Dainoje yra eilutė „mano žmona rengiasi raudonai, bet atrodo geriau nepasidažiusi lūpų“.

View this post on Instagram

Suffolk gal @mrchrisleonardpics

A post shared by Cherry Seaborn (@cherry.seaborn) on

„Šią dainą rašiau dar prieš vestuves, tačiau žinojau, kad ji pasirodys tik po mūsų jungtuvių. Tikėjausi, kad ši eilutė nustebins, atsiras svarstančių, ar tikrai esame susituokę“, – šypsojosi jis.

Atlikėjas netgi prisipažino, kad jei turėtų vaikų, jis netgi sutiktų kuriam laikui atsisakyti koncertų turų.

LRT.lt primena, kad E. Sheeranas su žmona susipažino mokyklos laikais. Tuo metu britų žvaigždei tebuvo 11 metų. Romantiški poros jausmai gimė 2015 m., kai kelis metus nesimatę Cherry ir Edas susitiko viename Taylor Swift vakarėlyje.

2018 m. sausį E. Sheeranas pasipiršo mylimajai. Jis atskleidė, kad pasipiršti norėjo jau anksčiau ir šio savo sumanymo įkvėptas sukūrė dainą „Perfect“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt