Naujienų srautas

Veidai2019.07.13 09:37

Dexteris Fletcheris imasi dar vienos ambicingos užduoties – kurs trečiąją „Šerloko Holmso“ dalį

LRT.lt 2019.07.13 09:37

Neseniai kino salėse pasirodžiusio filmo „Rocketman“ režisierius Dexteris Fletcheris imasi naujo projekto – režisuos paskutinę „Šerloko Holmso“ filmų serijos dalį, kurioje ir vėl vaidins Robertas Downey jaunesnysis.

Pirmąsias filmo dalis – „Šerlokas Holmsas“ (2009 m.) ir jos tęsinį „Šerlokas Holmsas: šešėlių žaidimas“ (2011 m.) – režisavo Guy‘us Ritchie. Abi filmo dalys buvo itin sėkmingos – pirmoji kino kūrėjams pelnė 524 mln. JAV dolerių, o antroji – daugiau nei 545 mln.

Tikimasi, jog profesorių Watsoną ir šįkart vaidins Jude`as Law.

Už poros metų pasirodysiančio filmo scenarijų rašo Chrisas Brancato, o kino juostą prodiusuoja Susana Downey, Dan Lin, Joelis Silveris ir Lionelis Wigramas.

Iš pradžių kino studija pranešė, kad filmas pasirodys per 2020 m. Kalėdas, tačiau kovo mėnesį numatytą datą atidėjo.

Paskutinę minutę buvo atleistas „Bohemijos rapsodiją“ režisavęs Bryanas Singeris, tad filmo kūrybos darbus perėmė D. Fletcheris, neseniai pristatęs ir biografinį filmą apie Eltoną Johną „Rocketman“. Jis režisavo ir „Erelį Edį“, kuriame vaidino „Rocketman“ žvaigždė Taronas Edgertonas.

Režisūrinis D. Fletcherio debiutas „Pašėlęs Bilas“ yra pelnęs BAFTA nominaciją, o 2013 m. režisierius adaptavo Škotijos miuziklą „Sunshine on Leith“.

Beje, D. Fletchetrio vardas lietuviams puikiai žinomas dar ir todėl, kad jis yra teatro ir operos režisierės Dalios Ibelhauptaitės vyras, ne kartą viešėjęs ir Lietuvoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą