Veidai

2019.07.12 06:35

Gyčio Ivanausko pamokos Martynui Starkui: moterų pasaulį bandys pažinti vaikščiodamas su aukštakulniais

LRT.lt2019.07.12 06:35

Šį vakarą LRT televizijos žiūrovai kviečiami stebėti antrąją laidą „Vakarėja su Martynu Starkumi“. Muzikiniame pokalbių šou svečiuosis ryškiausi šių dienų atlikėjai, aktoriai, socialinių tinklų žvaigždės.

Vienas iš laidos svečių – aktorius, choreografas Gytis Ivanauskas. Jis dirba ir dėstytoju, Kauno studentams dėsto vaidybą. „Auksinio scenos kryžiaus“ nominantas pasakos nesantis „kirvis“ savo studentams. Save jis vadina reikliu, tačiau gerbiančiu besimokančius. Laidos metu bus parodyti archyviniai kadrai, kuriuose G. Ivanauskas savo karjeros pradžioje. „Net aš tokios medžiagos neturiu“, – sakys aktorius.

M. Starkus prisimins teatro „Domino“ spektaklį „Striptizo ereliai“, kuriame G. Ivanauskas lakstė po sceną su aukštakulniais.

„Iš pradžių aš stebėjau, galvojau, kur čia triukas. Taip negali būti, pas jį ten turbūt kažkas paslėpta ir įlenkta. Pasirodo, tai buvo patys tikriausi aukštakulniai. Aš pamačiau aktorių, kuris su aukštakulniais laksto žiauriai gerai“, – kalbės laidos vedėjas Martynas Starkus ir paprašys, kad G. Ivanauskas jį pamokytų vaikščioti su moteriška avalyne.

Laidos vedėjas neslėps, kad niekada gyvenime nėra avėjęs aukštakulnių. Todėl laidos žiūrovai pirmą ir tikriausiai paskutinį kartą išvys M. Starkų po studiją vaikštinėjant su stilingais aukštakulniais.

„Kiekvienas turime savų neišpildytų svajonių. Gyvenime noriu patirti įvairiausių dalykų. Auginu tris dukras ir man reikia pažinti moterų pasaulį“, – pokštaus laidos vedėjas.

Iš dėžės išsitraukęs juodus lakuotus aukštakulnius, M. Starkus pasiduos linksmai nuotaikai ir kartu su G. Ivanausku po studiją žingsniuos apsiavę aukštakulnius. Tiesa, jam seksis ne taip gerai kaip G. Ivanauskui ir jis iš savo mokytojo sulauks pastabų. „Išsitiesk“, – patarimais dalinsis G. Ivanauskas, o pradėjus skambėti muzikai vyrai ims šokti.

„Vakarėja su Martynu Starkumi“ taip pat svečiuosis aktorė Inga Jankauskaitė, socialinių tinklų žvaigždė, šokėjas Naglis Bierancas, grupė „Biplan“, dainininkas Jurijus Veklenko. Pokalbiai apie sceną, linksmiausi nutikimai karjeroje, šypseną sukeliantys archyviniai kadrai ir gyvai atliekama grupės „Vairas“ muzika – penktadienio vakaras suplanuotas.

Muzikinis pokalbių šou „Vakarėja su Martynu Starkumi“ – nuo liepos 5 d. penktadieniais 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.lt.

Prisiminkite praėjusios savaitės laidą:

Muzikinis pokalbių šou „Vakarėja“ su Martynu Starkumi. Atlikėjas Vaidas Baumila: nesinori tapti įkyriu veidu

Populiariausi