Naujienų srautas

Veidai2019.07.09 20:12

Mieliausias Holivudo vyrukas: Tomas Hanksas garsėja ne tik vaidmenimis, bet ir netikėtais poelgiais

LRT.lt 2019.07.09 20:12

Ar norėtumėte, kad mėgstamas aktorius pakviestų jus kavos ar padėtų surasti pamestą pasą? Holivudo žvaigždės Tomo Hansko gerbėjams sekasi – jis buvo susitikęs su didžiausia savo gerbėja, o porai, pasiskundusiai, jog nepatiko filmas, kuriame jis vaidino, aktorius grąžino pinigus už kino bilietus.

Holivudo numylėtinis T. Hanksas liepos 9-ąją švenčia 63-ąjį gimtadienį. Gerbėjams aktorius pirmiausia siejasi su ryškiausiais vaidmenimis filmuose „Nemiegantys Sietle“, „Forestas Gampas“, „Laris Kraunas“, „Da Vinčio kodas“, „Žalioji mylia“ ar linksmojoje „Žaislų istorijoje“.

Aktorius yra pelnęs du „Oskarus“, keturis „Auksinius gaublius“, net septynias „Emmy“ statulėles ir aibę kitų apdovanojimų.

T. Hanksas neretai nustebina ne tik savo talentu ir įtaigiais personažais, bet ir gražiais poelgiais už filmavimo aikštelės ribų.

Prieš šešerius metus aktorius skyrė laiko susitikimui su didžiausia savo gerbėja Sarah Moretti, turinčią autizmo spektro sutrikimą. Ji visą gyvenimą rinko įvairias iškarpas su T. Hankso interviu ar įvairiomis publikacijomis apie jį. Malonus aktoriaus bendravimas su gerbėja daugeliui suvirpino širdį.

Tai ne pirmas kartas, kai aktorius džiugina savo gerbėjus. Kartą vaikštinėdamas parke jis sutiko jaunavedžių porą, kuri paprašė aktoriaus drauge nusifotografuoti. Šis ne tik nusifotografavo su jaunavedžiais, bet ir mielai šnekučiavosi su vestuvių svečiais, juokavo.

Skautės mergaitės Amerikoje dažnai prisideda prie kilnaus tikslo ir lėšas kokiai nors labdaringai organizacijai renka pardavinėdamos sausainius. Prieš ketvertą metų Kalifornijoje sutikęs būrį mergaičių nešinų sausainių dėžutėmis, T. Hanksas nupirko visus sausainius ir kiekvienai mergaičių davė po 20 dolerių arbatpinigių.

Kartą gerbėjus aktorius maloniai nustebino, kai savo „Twitter“ paskyroje paskelbė įrašą, jog rado vienos Niujorko studentės tapatybės kortelę. Jo įrašu pasidalijo net vietinė Niujorko televizijos stotis ir tapatybės kortelė merginai buvo gražinta.

Aktorius ir kritiką priimti moka. Sutikęs porą, pasiskundusią, kad filmas „Laris Kraunas“, kuriame jis vaidino, jiems nepatiko, aktorius nusprendė jiems grąžinti pinigus, kuriuos pora sumokėjo už bilietus kino teatre.

Beje, jei nori tapti aktoriaus bičiuliu, nebūtina būti Holivudo žvaigžde – prieš penkerius metus aktorius susidraugavo su vieno taksi automobilio vairuotoju. Viskas prasidėjo labai paprastai – vairuotojas pavėžėjo T. Hanksą, o šis vairuotojui sugalvojo pono „Ferrari“ pravardę.

Taip jau sutapo, kad per porą savaičių vairuotojas nuolat vežiojo T. Hankso bičiulius ar pažįstamus ir kaskart perduodavo aktoriui linkėjimus nuo pono „Ferrari“. Netrukus aktorius atsiuntė vairuotojui ir jo merginai kvietimus į vieną Brodvėjaus spektaklį, po kurio pasikvietė į užkulisius pabendrauti.

Tokie aktoriaus poelgiai paprastai jo gerbėjus žavi nemažiau nei „Oskarais“ apdovanoti vaidmenys. Gerbėjai T. Hanksą neretai vadina mieliausiu Holivudo vyruku.

Parengta pagal the guardian.com, cnn.com, hollywoodreporter.com portalus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi