Veidai

2019.07.07 13:23

Iškeliavo „Disney“ filmuose vaidinęs aktorius Cameronas Boyce: jam buvo vos 20 metų

LRT.lt2019.07.07 13:23

Mirė vos 20-ies metų sulaukęs amerikiečių aktorius Cameronas Boyce, vaidinęs „Disney“ televizijos projektuose ir serialuose, praneša CNN. Sekmadienio rytą skaudžia žinia pasidalijo vaikino šeima.

Aktoriaus artimieji teigė, kad jis mirė kai miegantį jį ištiko priepuolis. C. Boyce sirgo sunkia liga ir jau kurį laiką gydėsi.

Los Andžele, JAV gimęs ir auginęs C. Boyce vaidinti pradėjo būdamas vos 9-erių, o kai jam sukako 19-ka, „Disney“ atstovai jį ėmė vadinti pramogų pasaulio veteranu.

„Disney“ atstovai po aktoriaus netekties teigė, kad jis nuo mažens norėjo su visu pasauliu dalytis savo nepaprastu talentu.

„Jis buvo labai talentingas artistas ir rūpestingas žmogus. Visų svarbiausia, jis buvo mylintis ir atsidavęs sūnus, brolis, anūkas, draugas. Reiškiame giliausią užuojautą jo šeimai, kolegoms ir liūdime kartu su milijonais jo gerbėjų. Labai jo ilgėsimės“, – rašome kompanijos pranešime.

C. Boyce vaidino siaubo juostoje „Veidrodžiai“, filmuose „Nebrendylos“, „Paveldėtojai“ bei įvairiuose televizijos projektuose bei serialuose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.