Veidai

2019.07.04 19:46

Neleisk anties. Vaizdo įraše – menininkai Gataveckai laiko dvynių egzaminą

Eimantė Juršėnaitė, Ieva Ripinskytė, LRT.lt2019.07.04 19:46

Dvyniai menininkai Remigijus ir Algirdas Gataveckai visada yra neišskiriamas tandemas – nuo kūdikystės kartu augę, dabar broliai drauge kuria įspūdingus meno kūrinius, kartu leidžia laisvalaikį. Nejaugi yra kažkas, ko broliai vienas apie kitą gali nežinoti?

„Dažniausiai patys nustembame, jei vienas brolis kažko nežino apie kitą. Žinoma, tokios akimirkos itin retos, nors kartais ir pasitaiko“, – šypsosi broliai Algirdas ir Remigijus, „Neleisk anties“ avantiūrą juokais vadindami brolių egzaminu.

Drauge broliai praleidžia ganėtinai daug laiko – drauge kuria įspūdingus meno kūrinius. Jų tapytas prezidentės Dalios Grybauskaitės portretas atėmė žadą daugeliui – jis beveik nesiskiria nuo fotografijos.

Ir jų tapytus vaikų globos namų auklėtinių portretus meno gerbėjai apžiūrinėja priėję kuo arčiau, bandydami suprasti, kaip jų talentas virsta itin realistišku vaizdu.

Vis dėlto, pavyko brolius prigauti – kai kurie klausimai jiems pasirodė kur kas sunkesni, nei galėjo tikėtis. Ar sutiktų Algirdas tapyti ant aukščiausios Afrikos viršūnės Kilimandžaro? Ar tiesa, kad Remigijus labiau už žmoną norėtų nutapyti Holivudo legendą Marylin Monroe?

Kaip dvyniams sekėsi laikyti brolių egzaminą – vaizdo įraše:

„Neleisk anties“. Algirdas ir Remigijus Gataveckai: ar broliai tapytų ant Kilimandžaro viršūnės?
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.