Veidai

2019.07.02 12:34

Karalienė Elžbieta II dalija dėmesį Meghan Markle: planuoja atostogas ir jau užsakė gimtadienio dovaną

LRT.lt 2019.07.02 12:34

Savo palankumą princui Harry ir hercogienei Meghan Markle karalienė Elžbieta II išreiškė, pakviesdama juos drauge praleisti atostogas savo mėgstamiausioje rezidencijoje. Be to, hercogienei Meghan ji jau planuoja ypatingą gimtadienio staigmeną.

Pastarieji keli metai Meghan Markle buvo išties ypatingi – ji iš tiesų sutiko savo žavųjį princą ir su juo susituokė. Maža to, ji ir princas Harry susilaukė pirmagimio Archie Harrison, kuris yra septintasis eilėje į sostą.

Panašu, kad hercogienės gyvenimas darosi dar saldesnis, nes jos gimtadienio šventę ir šeimos atostogas jai planuoja pati karalienė Elžbieta II.

Kiekvieną vasarą karalienė vyksta į savo namus Balmore, Škotijos aukštumose, kur mėgaujasi užtarnautu poilsiu ir gali atsipalaiduoti. Nors paprastai prisijungti pakviečiama visi karališkoji šeima, karalienė rengia kažką ypatingo, kad princas Harry ir Meghan Markle su sūnumi negalėtų atsispirti jos pasiūlymui.

Kaip rašoma portale travelandleisure.com, princo Harry šeimai Balmoro rezidencijoje bus skirtas atskiras sparnas, taip pat karalienė juos, kaip garbės svečius, pakvies arbatėlės. Tai didžiulė garbė.

Kadangi Balmoro rezidencija yra karalienės mėgstamiausia, šis kvietimas anūko šeimai yra labai ypatingas karalienės palankumo ženklas. Tai pirmas kartas, kai princas Harry su žmona ir sūnumi, kaip šeima, yra kviečiami prisijungti, tad labiausiai tuo džiaugiasi karalienės anūkas Harry.

Atskleidžiama, kad karalienė ne tik pakvietė porą kartu praleisti bent kelias atostogų dienas, bet taip pat jau pradėjo ruoštis hercogienės gimtadieniui, kuris bus rugpjūčio 4-ąją. Teigiama, kad karalienė jau užsakė specialų tortą Meghan šventei.

„Princas Harry labai vertina kai kurias tradicijas. Jis nori, kad jo sūnus Archie pamiltų Škotijos aukštumas, čia išmoktų žvejoti ir medžioti, kaip viso to kadaise išmoko pats“, – karališkajai šeimai artimas šaltinis sakė žurnalui „Vanity Fair“.