Naujienų srautas

Veidai2019.06.30 14:29

Princo Harry ir Meghan Markle sūnui – miela „Yankees“ beisbolininkų dovana

BNS, LRT.lt 2019.06.30 14:29

Velso princas Harry su žmona Meghan Markle iš Niujorko beisbolo komandos „Yankees“ narių dovanų gavo mažyčius komandos uniformos marškinėlius jų neseniai gimusiam pirmagimiui Archie.

Karališkosios šeimos pora šeštadienį stebėjo Londone vykusias istorines pirmąsias Aukščiausios beisbolo lygos (MLB) rungtynes su Bostono „Red Sox“.

Sasekso kunigaikštis su kunigaikštiene stebėjo rungtynes Londono stadione norėdami populiarinti „Invictus“ žaidynių fondą.

Meghan yra tik kelis kartus pasirodžiusi viešumoje nuo gegužės, kai pagimdė Archie. Kartu su vyru ji susitiko su abiejų beisbolo komandų nariais, o vėliau su savo labdaros organizacijos nariais dalyvavo aikštėje surengtoje ceremonijoje. Juos džiaugsmingai pasveikino 60 tūkst. žiūrovų minia.

Anksčiau Niujorko komandos vadybininkas Aaronas Boone'as (Aronas Bunas) padovanojo Meghan mažyčius komandos spalvų marškinėlius jos sūneliui, ant kurių buvo užrašytas jo vardas ir 19-asis numeris. „Red Sox“ savo ruožtu padovanojo Archie savo komandos spalvų šliaužtinukus.

„Yankees“ ir „Red Sox“ žaidė šeštadienį ir žais sekmadienį. Tai pirmosios beisbolo lygos rungtynės Europoje, kuriomis siekiama didinti MLB lygos žinomumą visame pasaulyje.

Dovana sūnui savo „Instagram“ paskyroje pasidžiaugė ir karališkoji pora. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi