Veidai

2019.06.30 12:57

Atlikėjos Pink koncerte gerbėja pagimdė dukrytę: mergaitė pavadinta dainininkės garbei

LRT.lt2019.06.30 12:57

JAV atlikėjos Pink koncerte, vykusiame Liverpulio „Anfield Stadium“ arenoje, dainininkės gerbėjai Denise Jones prasidėjo gimdymas. Viskas baigėsi sėkmingai, o mergaitei išrinktas vardas labai pradžiugino ir JAV atlikėją.

Naujiena savo socialiniuose tinkluose pasidžiaugė ir pati atlikėja. „Mažoji Dolly Pink norėjo, kad vakarėlis greičiau prasidėtų“, – rašė ji. Teigiama, kad koncerto pasiklausyti atėjusi gerbėja pradėjo gimdyti suskambus Pink hitui „Get The Party Started“.

Nors jaunoji mamytė jau buvo išrinkusi mažylei vardą, susiklosčius tokioms jos gimimo aplinkybėms, vardas paskutinę minutę buvo kiek pakeistas – iš pradžių ji turėjo būti pavadinta Dolly Louise, bet mergaitė gavo vardą Dolly Pink atlikėjos, kurios koncerte prasidėjo gimdymas garbei.

Į koncerto vietą atvykę greitosios pagalbos medikai moterį patraukė iš minios ir nugabeno į arenoje buvusį pirmosios pagalbos kambarėlį. Ten moteris ir pagimdė.

Kaip medikai pasakojo britų žiniasklaidai, viskas įvyko labai greitai, vos per kelias minutes, žinoma, be nuskausminamųjų ir visos reikiamos įrangos, tačiau gimdymas buvo sklandus ir nekomplikuotas, tad viskas baigėsi puikiai.