Naujienų srautas

Veidai2019.06.30 20:14

Devintoji „Mėnulis atranda Žemę“ serija: kaip gyvūnų pasaulyje Luna ieškojo geriausio draugo

LRT.lt 2019.06.30 20:14

Naujausioje LRT dokumentikos „Mėnulis atranda Žemę“ serijoje pasakojama apie Lunos viešnagę gyvūnų karalystėje ir čia sutiktą bičiulį Čarlį.

„Noriu turėti kobrą, kuri mane apgintų“, – sako Luna, užėjusi pasižiūrėti gyvūnų. Tačiau smalsų jos žvilgsnį patraukia ir begemotai, ir ūdros, ir beždžionės. Visi gyvūnai tokie draugiški ir žavūs, kad kiekvienas mergaitei palieka didžiulį įspūdį.

Žinoma, bene labiausiai ją sužavi Čarlis. Šiam ji pažada kitą kartą sugrįžusi atvežti lietuviškų obuolių ar kitokių skanėstų. Kas tas Čarlis ir kodėl jis taip sudomino Luną? Visa tai – naujausioje „Mėnulis atranda Žemę“ serijoje:

„Mėnulis atranda Žemę“ 9 s. Gyvūnų pasaulyje atrasti geriausi draugai

LRT kelionių dokumentikos cikle „Mėnulis atranda Žemę“ užfiksuoti LRT laidų vedėjos Rimantės Kulvinskytės ir jos vyro Povilo Miškinio-Eidukonio trimetės dukters Lunos įspūdžiai keliaujant po Aziją. Trijulė nuo šių metų sausio iki balandžio praleido Malaizijoje ir Indonezijoje.

Kelionių dokumentikoje matomus vaizdus fiksavo ne tik tėtis, maža filmavimo kamera kartais būdavo pritvirtinta prie Lunos drabužių ar kuprinės, filmuojančius akinius nešiojo ir pati R. Kulvinskytė.

Primename, kad jeigu ir jūs esate užfiksavę įdomų, smagų savo mažylių atradimą ar nuotykį, galite dalyvauti LRT konkurse „Dideli mažųjų atradimai“. Siųskite nuotraukas ar vaizdo įrašą mums adresu tavo@lrt.lt iki birželio 30 d. Vaikų atradimus skelbsime LRT feisbuke, o nugalėtoją išrinksime liepos pradžioje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi