Naujienų srautas

Veidai2019.07.04 06:04

Džiugios naujienos: Eglė Daugėlaitė tapo mama

LRT.lt 2019.07.04 06:04

Didelė laimė LRT TELEVIZIJOS laidų vedėjos Eglės Daugėlaitės-Kryževičienės šeimoje – Eglė su vyru Dominyku tapo tėvais. Porai gimė sūnus. Berniukas pasaulį išvydo trečiadienį, liepos 3-iosios vidurdienį.

Džiugią žinią portalui LRT.lt patvirtino pati Eglė ir pridūrė, kad abu su pirmagimiu sūnumi jaučiasi gerai, o visa šeima – be galo laiminga. Pora kol kas neapsisprendė, kaip pavadinti sūnų ir vardą jam dar „matuoja“.

Jaunoji mamytė sakė esanti labai dėkinga Vilniaus gimdymo namų gydytojams ir personalui: „Rūpestis, profesionalumas ir jaukumas.“

Apie savo nėštumą E. Daugėlaitė-Kryževičienė pranešė sausio pabaigoje, o balandį tarė „iki“ laidai „Labas rytas, Lietuva“ ir išėjo motinystės atostogų.

Tąsyk kolegos Eglei surengė jautrias ir įspūdingas išleistuves tiesioginiame eteryje. E. Daugėlaitė sakė dar nežinanti, kada grįš į LRT eterį, tačiau tikisi, kad neužtruks ilgiau nei metus.

LRT.lt primena, kad 2015-ųjų rugpjūtį E. Daugėlaitė susituokė su Dominyku Kryževičiumi. Eglės anyta – LRT RADIJO kultūros laidų vyriausioji redaktorė ir laidų vedėja Jolanta Kryževičienė. E. Daugėlaitė ir J. Kryževičienė penktadieniais drauge vesdavo laidą „Radijo popietė“.

Eglė Daugėlaitė tapo LRT Metų laidų vedėja
Kas neša laimę televizijos laidų vedėjai Eglei Daugėlaitei?
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi