Veidai

2013.01.22 10:40

Ugniagesio kerštas: į jį gniūžtes mėtę vaikigaliai namo grįžo kiaurai peršlapę

LRT.lt 2013.01.22 10:40

Su ugniagesiais sniego karo žaisti nepatartina: į vieną šios garbingos profesijos atstovų Anglijoje kelias gniūžtes paleidę jaunuoliai buvo kaip mat nubaidyti stiprios vandens čiurkšlės – namo per šalčius begėdžiams teko grįžti visiškai šlaputėliams.

Su ugniagesiais sniego karo žaisti nepatartina: į vieną šios garbingos profesijos atstovų Anglijoje kelias gniūžtes paleidę jaunuoliai buvo kaip mat nubaidyti stiprios vandens čiurkšlės – namo per šalčius begėdžiams teko grįžti visiškai šlaputėliams.

„Mūšis“ įvyko Didžiojoje Britanijoje, Leedso mieste, skelbia dailymail.co.uk. Vaizdo įraše užfiksuoti valtyje stovintys ugniagesiai, besirengiantys pasinaudoti milžiniška ugniagesių žarna. Tuo metu iš ant tilto besibūriuojančio jaunuolių būrelio atskrenda gniūžtė ir pataiko tiesiai gelbėtojui į galvą, apsaugotą šalmu.

Vos į ugniagesio šalmą atskrido gatvėje su draugas besitrynusio bernioko paleista gniūžtė, vyriškis į link nenaudėlių būrelio nukreipė rankoje laikomą ugniagesių žarną, iš kurios stipriu spaudimu pliaupė didžiulė vandens čiurkšlė. Nors ši susirinkusius išbaidė, bet tik kelioms akimirkoms – vaikinų gauja netrukus vėl ėmėsi sniego gniūžčių atakos. Tada ugniagesio kantrybė visiškai pratrūko: jis vandens čiurkšlę nukreipė tiesiai į pokštininkus ir šie peršlapo iki paskutinio siūlo.