Veidai

2019.06.26 12:58

Indrei Stonkuvienei sukako 33-eji: su šiuo skaičiumi jau buvau apsipratusi

Audinga Satkūnaitė, LRT.lt2019.06.26 12:58

Iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ įkūrėja, televizijos laidų vedėja ir rinkodaros specialistė Indrė Stonkuvienė birželio 26 dieną švenčia savo 33-ąjį gimtadienį. Šiais metais gimimo dieną ji mini Egipte, kur ją užplūdo sveikinimų banga.

I. Stonkuvienė gimtadienį pasitinka kaip niekada linksmai, o jį pirmą kartą pradėjo švęsti netgi diena anksčiau.

„Sveikinimų sulaukiu kiekviename bare ir restorane. Tikrai esu labai laiminga. Tiek sveikinimų kaip šiemet turbūt dar nesu gavusi. Pirmą kartą savo gimtadienį sutikau oriai, išlauktai“, – portalui LRT.lt sakė Egipte atostogaujanti I. Stonkuvienė.

Ji neslėpė, kad gimtadienio dieną dėl bėgančių metų trumpam buvo užplūdusios ir liūdnesnės nuotaikos.

„Tačiau pergalvojau tai, kas įvyko per metus ir suvokiau, kad visko nutiko labai daug. Skaičius 33 yra fantastiškas. Dabar galiu garsiai pasakyti, kad šiandien esu labai laiminga“, – gerą nuotaiką skleidė I. Stonkuvienė.

Nors dauguma bijo 30-mečio ribos, tačiau I. Stonkuvienės jis niekada negąsdino.

„Aš niekada nedejavau, kad pasenau, o priešingai – kiekvienas gimtadienis padeda įvertinti, ką ir kiek turiu, ko išmokau. Visą laiką laukiu savo gimtadienio ir apie laukiantį metų skaičių galvoju visus metus. Taigi su skaičiumi 33 taip pat jau buvau apsipratusi“, – kalbėjo pašnekovė.

Ji tikino, kad grįžusi į Lietuvą turės susitikimą „Moterų pasaulyje“, kur su visomis moterimis taip pat paminės savo gimtadienį.

Taip pat skaitykite