Veidai

2019.06.25 17:59

Naomi Campbell oficialiai pripažinta „mados ikona“: įvertinta ir jos labdaringa veikla

ELTA2019.06.25 17:59

Britų topmodelis Naomi Campbell oficialiai pripažinta „mados ikona“. Šis titulas juodaodei gražuolei oficialiai bus suteiktas per kasmetinius mados apdovanojimus gruodžio 2-ąją, pranešė „British Fashion Council“ asociacija.

Taip įvertintas ne tik N. Campbell indėlis į mados industriją, bet ir jos labdaringa veikla.
„Mes negalime įsivaizduoti nieko kito, kas būtų to nusipelnęs labiau nei garsioji londonietė Naomi Cambell“, – sakė „British Fashion Council“ direktorė Caroline Rush. 49-ejų N. Campbell esą simbolizuoja moters emancipaciją, aktyvumą ir žavesį. „Jos balsas turi milžinišką įtaką“, – pabrėžė C. Rush.

N. Campbell teigė esanti sujaudinta apdovanojimo. Kartu ji paskelbė surengsianti mados šou labdaros tikslais per Londono mados savaitę rugsėjį.

Modelis ir filantropė dabar jau sėkminga ir kaip verslininkė. Su savo labdaros organizacija „Charity for Relief“ ji nuo 2005 metų renka pinigus paramos projektams. Balandį N. Campbell buvo viena „Arise Fashion Show“ organizatorių Nigerijos Lagoso mieste.

N. Campbell laikoma vienu garsiausių modelių pasaulyje. Ji buvo pastebėta būdama 15-os ir jau netrukus dirbo su visais žinomiausiais mados kūrėjais.