Veidai

2019.06.25 14:36

Rūtos Ščiogolevaitės namuose šventė: daugiavaikės mamos vaidmuo pakeitė vidinį pasaulį

prisiminkite „Eurovizijos“ atrankose atliktas dainas
LRT.lt2019.06.25 14:36

Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė birželio 25 dieną švenčia savo 38-ąjį gimtadienį. Ji yra universali asmenybė: ne tik puikiai įvaldžiusi įvairių stilių muziką, bet yra ragavusi aktorės, renginių vedėjos duonos.

Šiauliuose gimusios ir augusios R. Ščiogolevaitės gyvenime muzika atsirado pakankamai anksti. Gimtajame mieste ji mokėsi vaikų muzikos mokykloje, o vėliau – konservatorijoje. Būtent tuo metu ją jau buvo galima išvysti dainuojančią įvairiuose koncertuose ir laidose. Jos pasirodymus turėtų puikiai prisiminti kadaise LRT TELEVIZIJOS eteryje rodytos laidos „Muzikinis viešbutis“ žiūrovai.

Pirmąjį albumą, kuris vadinosi „Rūta. Kelionė tolyn“, R. Ščiogolevaitė išleido būdama septyniolikos. Dainininkė buvo grupės „Funkadelix“ solistė, dvejus metus koncertavo su grupe „Studija“.

Ji ne kartą yra dalyvavusi ir „Eurovizijos“ atrankose, tačiau pergalės dainininkei neteko patirti. Dažnai juokaujama, kad R. Ščiogolevaitę persekioja II-osios vietos prakeiksmas, nes įvairiuose konkursuose ji užima būtent antrą vietą.

2006 metais R. Ščiogolevaitė  dalyvavo LRT TELEVIZIJOS laidoje „Lietuvos šokių dešimtukas“, kur atskleidė savo šokėjos talentą. Čia ji susipažino su šokėju Deividu Meškausku, su kuriuo susilaukė sūnaus. Deja, gyvenimas kartu jiems nesusiklostė, todėl jie pasuko skirtingais keliais. 2013-aisiais dainininkė ištekėjo už Rolando Damijonaičio, su kuriuo susilaukė trijų atžalų.

Nepaisant didelių karjeros pasiekimų, svarbiausia R. Ščiogolevaitės gyvenimo užduotis yra būti mama. Moteris LRT TELEVIZIJOS laidoje „Beatos virtuvė“ yra prasitarusi, jog kartais net ją pačią stebina tai, kaip ji pati ryžosi tokiam sunkiam darbui – būti daugiavaike mama.

R. Ščiogolevaitės visų vaikų vardai – iš A raidės ir gana netradiciniai: Adomas, Anabelė, Aronas ir Agnaras. Dainininkė ne kartą yra kalbėjusi apie tai, kaip ją pakeitė motinystė.

„Iš aplinkinių girdžiu tik „sveikinu“, „tu nereali“, „tau reikia medalį suteikti“. Mane iš tikrųjų tai pradžiugina. Aš pati labai pasikeičiau. Ankščiau viešumoje atrodydavau labai griežta. Iš tiesų būdavau švelni, jautri. Gal jums sunku tai įsivaizduoti, bet iš tikrųjų tokia buvau visada. Dabar visiškai atvirkščiai – tapau arši boba“, – laidoje „Beatos virtuvė“ kalbėjo pašnekovė.

Rūta Ščiogolevaitė. Mūsų žiema...
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt