Naujienų srautas

Veidai2019.06.23 14:04

Po daugiau nei 30 metų atrasta ir pristatyta Freddie Mercury originali dainos „Time“ versija

LRT.lt 2019.06.23 14:04

Šią savaitę buvo oficialiai pristatyta legendinio muzikos atlikėjo Freddie Mercury daina – „Time Waits For No One“. Šis kūrinys buvo sukurtas ir įrašytas 1986 metais, tačiau ji dienos šviesos taip ir neišvydo, nes buvo pasirinkta kita šios dainos versija „Time“.

F. Mercury daina „Time Waits For No One“ buvo rasta po dešimtmečius trukusių paieškų. Kitokia šios dainos versija skambėjo „West End“ miuziklo „Time“ garso takelyje.

Neišleistoji versija buvo įrašyta „Abbey Road“ studijoje praėjus keletui mėnesių po legendinio grupės „Queen“ pasirodymo „Live Aid“ koncerte.

Palyginus su teatrališka daina „Time“, kurioje F. Mercury balsas užgožtas choriniu skambesiu ir instrumentų, originali versija yra kur kas intymesnė.

Dainų autorius Dave'as Clarkas, kuris parašė dainą „Time Waits for No One“ sakė: „Kai pirmą kartą įrašinėjome, dainoje skambėjo tik Freddie Mercury balsas ir pianinas. Tai buvo magiška”.

Tai yra pirmas naujas F. Mercury įrašas, kuris dienos šviesą išvydo po 2018-ųjų biografinio filmo „Bohemijos rapsodija“, uždirbusio net 785 mln. eurų, pasirodymo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi